kategoria: Dema
[#1] Beam Riders - ciekawy smaczek
Tak sobie szperałem po plikach i oto jedna z tekstur użytych w demku

[#2] Re: Beam Riders - ciekawy smaczek

@tbone, post #1

He, he- dobre OK
[#3] Re: Beam Riders - ciekawy smaczek

@tbone, post #1

Byłem ciekaw, czy ktoś to kiedyś zauważy. Brawo ;) W demie Beam Riders w części z creditsami postanowiliśmy zrobić w tle kilka - ledwie widocznych - nawiązań do naszych różnych wcześniejszych produkcji.

Screen powyżej pochodzi akurat z Trybuny Loda - wild/video dema, które wypuściliśmy na wcześniejszej edycji Loaderror w Gdańsku (2015):

[#4] Re: Beam Riders - ciekawy smaczek

@slay, post #3

A propos motywów "gazetkowych", to jeszcze kojarzy mi się z demem MELBA Appendix'ów.
[#5] Re: Beam Riders - ciekawy smaczek

@slay, post #3

Dobre Muszę zacząć nadrabiać nie tylko dema z lat 1999-2016
[#6] Re: Beam Riders - ciekawy smaczek

@BULI, post #4

Głowy (ani tym bardziej czegoś innego) nie dam, bo to było prawie 20 lat temu, ale mocno mi się wydaje, że robiąc Melbę inspirowaliśmy się intrem do RAW #05.

Swoją drogą, myślę że Melbę można bez przesady nazwać jedną z pierwszych produkcji Ghostown :)
[#7] Re: Beam Riders - ciekawy smaczek

@Jazzcat, post #6

Albo jedną z ostatnich Appendix'ów ;).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem