kategoria: Dema
[#1] Scroll nawinięty na rurę
Szukam dem, w których był scroll owijający się wokół leżącej poziomo, przezroczystej "rury". Dosłownie - wyobraźcie sobie szklaną rurkę i nawinięty na nią scroll. Mocno mi się wydaje, że tego typu efekty widziałem w starych megademach z lat 80., ale jak na złość nie mogę teraz żadnego znaleźć. Za pomoc z góry dziękuję, a znalazcę zapraszam na gin z tonikiem na jakimś party.
[#2] Re: Scroll nawinięty na rurę

@Jazzcat, post #1

Znalazłem!

Ale jeśli ktoś kojarzy inne, zwłaszcza stare produkcje z tego typu efektem - niech zapoda.


Ostatnia aktualizacja: 28.07.2019 22:19:04 przez Jazzcat
[#3] Re: Scroll nawinięty na rurę

@Jazzcat, post #2

Przerost formy nad treścią.
Fajny efekt zabity tymi środkowymi belkami popierdółkami.
I guzik widać efektu.
.
[#4] Re: Scroll nawinięty na rurę

@Jazzcat, post #2

Super muza
Nie znałem tego.
[#5] Re: Scroll nawinięty na rurę

@Jazzcat, post #2

A tu ten sam efekt w megademie Northstar & Fairlight z 1988.
[wyróżniony] [#6] Re: Scroll nawinięty na rurę

@Jazzcat, post #1

Tu rollerscroll na samym dole jest ten efekt, niestety nie wiem z jakiej produkcji to jest.

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2019 09:42:14 przez asman
[#7] Re: Scroll nawinięty na rurę

@asman, post #6

Rollerscroll, właśnie. Zapomniałem nazwy tego efektu. Dzięki, Asman.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem