[#1] Dan Wilder solucja?
Witam.Troszeczkę pograłem w Dan Wildera,niestety w pewnym momencie się zaciąłem.Czy ma ktoś z was solucję do tej gry?Albo pamięta ją trochę i mógłby mi pomóc?
[#2] Re: Dan Wilder solucja?

@Pootas1985, post #1

Rozwiązań do polskich gier jest w internecie niewiele. Mam propozycję, aby osoby, które przeszły jakąś grę lub przeszły ją w pewnym stopniu i się zablokowały, podawały swoje dokonania na forum.

Po pierwsze, przyda się innym.
Po drugie, wspólnymi siłami można dokonać czegoś więcej.
Po trzecie, zachowa się dla potomnym

Zachęcam. Na PPA z chęcią zamieścimy rozwiązania, solucje, porady.
[#3] Re: Dan Wilder solucja?

@mailman, post #2

Znalazła się jakaś instrukcja do tej gry może?
[#4] Re: Dan Wilder solucja?

@santa13, post #3

I znów się wziąłem za dan wildera i tym razem zaszedłem już dość daleko ale tak czy siak nadal znów wszystko rozbija się o kopalnię z zamkniętymi drzwiami, jest tam postać o wdzięcznej nazwie cwaniak i w pewnym momencie pyta się o rzeczy które z pewnością są zawarte w instrukcji do gry(pytania są podobne do tych przy uruchamianiu gry)
I teraz w związku z tym parę pytań
-czy to podpucha i trzeba zrobić zupełnie co innego gdzie indziej(przełączniki ukryte za beczką i wysadzanie konkretnych beczek w celu odblokowania przejścia już za mną)
-czy to jest właśnie wredne zabezpieczenie i gra jest źle złamana(co ciekawe jeżeli w czasie pytań w ostatnim czwartym pytaniu wybierze się opcje trzecią to postać mówi że doskonale ale drzwi i tak pozostają zamknięte)
Pamięta ktoś tę grę może jeszcze? Ja postaram się spróbować wszystkich wariantów odpowiedzi bo aż tak dużo to ich nie ma, ale boję się że to po prostu źle złamana gra
[#5] Re: Dan Wilder solucja?

@Pootas1985, post #4

Tej gry nie mialem w oryginale, wiec nie wiem. Ale mozesz zrobic sobie Save State przed tym i sprobowac wszystkie opcje i zobaczyc. Albo poprosic kogos kto ma oryginal o podanie prawidlowych odpowiedzi.
[#6] Re: Dan Wilder solucja?

@Pootas1985, post #4

A ma ktoś mejla do autora gry ? To bym się go spytał o co kaman z tą grą i czy może ma źródła, które mógł udostępnić.
[#7] Re: Dan Wilder solucja?

@Pootas1985, post #4

Udało się, po prostu metoda prób i błędów tylko z nerwów od razu po zasejwowaniu zapomniałem odpowiedzi. Ogólnie gra jest niesamowicie wredna, trochę mam podobne uczucia jakbym grał w lazarusa, tylko że lazarusie problemem było to że bardzo łatwo można było zrobić nieodwracalny błąd który sprawia że musisz zaczynać od nowa a gra krótka nie była a w dan wilderze co chwila masz wrażenie że czegoś zapomniałeś, coś źle zrobiłeś(a dużo rzeczy można spieprzyć) albo po prostu trafiłeś na jakiegoś buga a tutaj okazuje się że przeoczyłeś jakąś dźwigienkę ukrytą za skrzynką czy beczką i tak co chwila
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem