kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#1] Problem z Ruff'n'Tumble
Mam problem z wersją [cr PDX]. Już drugi raz po zabiciu bossa w drugim etapie nie dostaję passcode'a tylko game over :(
Ktoś może potwierdzić?
[wyróżniony] [#2] Re: Problem z Ruff'n'Tumble

@jaa2, post #1

Przychodzi mi do glowy tylko jedna rzecz. Zaczales grac od drugiego poziomu wpisujac kod. W takim przypadku to normalna sprawa.
Chcesz przejsc do nastepnego levelu? To musisz tam dojsc bez zadnych kodow.

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2012 16:17:04 przez Phibrizzo
[#3] Re: Problem z Ruff'n'Tumble

@Phibrizzo, post #2

Masz rację. Te kody chyba służą zmyleniu gracza :P
Dzięki za odpowiedź.
[#4] Re: Problem z Ruff'n'Tumble

@jaa2, post #3

Nie zmyleniu, a treningowi.
[#5] Re: Problem z Ruff'n'Tumble

@jaa2, post #3

Kody nie służą do zmylenia gracza. W tej grze jest błąd, który właśnie dał o sobie znać.
Nawet w instalerze WHDLoad o tym wspominają:
"BUGS:

A gameover could happen when you finish a level by killing the boss."
[#6] Re: Problem z Ruff'n'Tumble

@PopoCop, post #5

Na pytanie czy jest to blad w grze moze sie wypowiedziec tylko autor lub programista.
Z tego co pamietam grajac normalnie z dyskietek jest tak samo.
[#7] Re: Problem z Ruff'n'Tumble

@Phibrizzo, post #6

czyli gre trzeba przejsc za jednym zamachem ? dla mnie to nie realne :) ale ze mnie taki gracz jak z koziej D... trabka ..Pinbala tez nie moge przejsc :D
[#8] Re: Problem z Ruff'n'Tumble

@HOŁDYS, post #7

czyli gre trzeba przejsc za jednym zamachem ?
Nie trzeba. Przecież po to są kody, żeby grać od danego etapu. Grę przeszedłem i kody normalnie działały.
[#9] Re: Problem z Ruff'n'Tumble

@PopoCop, post #8

czyli te kody dzialaja czy nie ? bo nie rozumiem w koncu czy jest problem po wpisaniu kodu z ta gra czy nie ma.
[#10] Re: Problem z Ruff'n'Tumble

@HOŁDYS, post #9

Kody działają, tylko w grze jest bug, który opisałem wcześniej (czasami po zabiciu bossa zamiast dostać kod do kolejnego etapu pojawia się "Game over").
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem