kategoria: Szukam gry
[#1] DZiwna wersja Twintris-a
Hej,
Otóż miałem do czynienia jakiś czas temu z dziwną wersją Twintris-a. Zawierała ona menu, tak jak oryginalna edycja i było one w stylu radzieckim :D, ale bardziej dopracowane niż w oryginale. Brak poza tym było też menu w Workbenchu, tak jak jest to w Super Twintrisie. Kojarzy ktoś może tą wersję?

NIE CHODZI mi o takie menu : tekst pod linkiem

Dodatkowo, tamta wersja miała więcej rodzajów rozgrywki.
[#2] Re: DZiwna wersja Twintris-a

@McGoof, post #1

Ja mam taką wersję Twintrisa i zawsze myślałem, że tylko taka jest:) takiej jak pod linkiem nigdy nie widziałem...
[#3] Re: DZiwna wersja Twintris-a

@Mowcaumarlych, post #2

No ja tez przylaczam sie do zdania kolegi, znaczy sie Twojego. Tez mam inna wersje TwinTris'a niz ta pod linkiem. Ta, ktora mam ma bardziej "radziecki" wyglad menu i tez caly czas myslalem, ze nie bylo innej (nawet mi to do glowy nie przyszlo). To co jest na zrzucie ekranowym pod linkiem widze pierwszy raz.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem