kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#31] Re: Black Crypt - po czym poznać dobre bronie

@Solo Kazuki, post #30

Storm Shield nie daje tych kolorowych kwadracików, no i ma inny bajt niż te co daja shield i magic shield. No i Storm Shield daje to samo co Ice Mail, tylko ten pierwszy ma nieograniczony czas a Ice Mai jest ograniczony czasowo, tylko nie wiadomo co to jest. Z Belt of Sustenance też mi się to wydawało ale wciągali żarcie tak samo jak normalnie, z piciem zobaczę ale pasech schodził tak jak u innych. Reszta ma wpisane dodatkowe dane, ale tak jak a tym Hopeblade nic tego nie sygnalizuje.
[#32] Re: Black Crypt - po czym poznać dobre bronie

@ID909, post #27

Apdejt. Wrzuciłem sobie te przedmioty na start gry i przy niskich cechach drużyny i słabych potworach wszystko łatwiej widać.
Cavalier - regeneruje HP przez 20 minut.
Storm Shield - Chroni przed magią ognia, ale nie glyphem, nieskończony czas.
Ice Mail - Chroni przed magią ognia, ale nie glyphem, ok. 60 minut.
Ostatnie niby oczywiste ale trenowałem na glyphach ognia, a nie na słabych potworach z początku gry. Tam gdzie leżą w normalnej grze, ataki są już dużo mocniejsze.
No to jeszcze Dragon Bane, Crown of Lionheart, Belt of Sustenance.

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2021 17:39:53 przez ID909
1
[#33] Re: Black Crypt - po czym poznać dobre bronie

@ID909, post #32

ale trenowałem na glyphach ognia


Co proszę? Gdzie w Black Crypt są glyphy ognia? Są glyphy bólu i glyphy śmierci, ale ognia nie kojarzę.
[#34] Re: Black Crypt - po czym poznać dobre bronie

@Solo Kazuki, post #33

Pewnie chodzi Ci że śmierci wykańcza od razu a bólu zabierają zdrowie. Tych ostatnich masz trzy rodzaje, ogień, zimno i zatrucie. Wszystkie rodzaje są na 10 poziomie, nawet podpisane w cluebook. :)
[#35] Re: Black Crypt - po czym poznać dobre bronie

@ID909, post #32

Apdejt.
Dragon Bane - Chroni przed magią zimna, ale nie glyphem, ok. 60 minut.
Crown of Lionheart - Spada prawdopodobieństwo trafienia bronią białą, czas nieskończony. Normalnie trafia się raz na 2-3 ataki, po założeniu Crown of Lionheart trafia się 0-2 razy na 30 ataków. Może jednocześnie robi się coś pozytywnego, ale jeszcze nie znalezione. Albo jedynie AC+1 kosztem znacznie mniejszej trafialności.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem