kategoria: Szukam gry
Wątek zamknięty
[#1] Szukam człowieka...
... który ma grę Napalm, lub Exodus the last war.

Pozdrawiam!
[#2] Re: Szukam człowieka...

@Mayolika, post #1

Mam zarówno Napalm jak i Exodus.
[#3] Re: Szukam człowieka...

@grxmrx, post #2

Epic Fail
[#4] Re: Szukam człowieka...

@_arti, post #3

Nie rozumiem.
[#5] Re: Szukam człowieka...

@grxmrx, post #4

Stawiam butelkę wódki, że następne pytanie miałobyć - "A wystawisz mi gdzieś obie?" ...no ale tak głupio moderatora pytać ;)
[#6] Re: Szukam człowieka...

@_arti, post #5

Oczywiście, że nie wystawię gdyby pojawiło się takie pytanie. Gry mógłbym ewentualnie odsprzedać, chociaż aktualnie nie planuje tego robić.
[#7] Re: Szukam człowieka...

@Mayolika, post #1

Nie wiem, czy Exodusa nie idzie jeszcze kupić. Wejdź na stronę producenta i tam chyba coś pisało o sprzedaży.
[#8] Re: Szukam człowieka...

@Ender, post #7

mozna kupic ale sama plytke w zastepczym opakowaniu - bez boxa i instrukcji
cena z tego co pamietam 10 zl (sam sobie kupilem)
[#9] Re: Szukam człowieka...

@_arti, post #5

Oczywiście że chciałem zobaczyć jak działa Napalm na MOSie, niestety trudno dostać... Miałem oryginał ale się zaguuubił dawno temu. A szkoda.
[#10] Re: Szukam człowieka...

@HOŁDYS, post #8

Gdzie takich zakupów można dokonać? BTW jak było trudno dostać klucz do mui 3.8 (choć mui posiadało status commercial) to nikt tutaj nie robił problemów. Chętnych na oddanie klucza znalazło się paru. Ja natomiast chcę tylko zobaczyć jak działa NAPALM na MOSie.

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2012 07:48:38 przez Mayolika
[#11] Re: Szukam człowieka...

@Mayolika, post #10

to może demo? było na 3 lub 4 acs/99
[#12] Re: Szukam człowieka...

@Mayolika, post #10

Demo gry Napalm jest na Aminecie.
[#13] Re: Szukam człowieka...

@grxmrx, post #6

Proszę... zamknij ten temat...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem