kategoria: Szukam gry
[#1] Co to za gra??
Witam, szukam gry i za diabła nie mogę sobie przypomnieć jej tytułu... jeździło się małym samochodem tylko na wprost ewentualnie zmieniało pasy z lewej na prawą, widok z góry jak powiedzmy w nitro czy atr, tor-droga... była dosyć wąska, rózne przeszkody, trzeba było przeskakiwać nad próżnią jak się wypadło z trasy samochodzik spaaaaaadał w dół... gra na jednej dyskietce o ile mnie pamięć nie myli.
[#2] Re: Co to za gra??

@Mowcaumarlych, post #1

Brzmi jak jakis klon spyhunter, może Major motion? http://hol.abime.net/2393/review

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2012 14:34:15 przez Koyot1222
[#3] Re: Co to za gra??

@Mowcaumarlych, post #1

Wygladałoby mi to na Micromachines
[#4] Re: Co to za gra??

@Mowcaumarlych, post #1

A może to LED STORM ?
[#5] Re: Co to za gra??

@miro_78, post #3

nie no w Micro nie jedzie się tylko na wprost a tam tylko do przodu nie można zawrócić
[#6] Re: Co to za gra??

@gorzyga, post #4

podobna ale to nie to, z tego co pamiętam nie było tam innych pojazdów...chyba nie było
Major Motion to także nie jest

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2012 14:43:33 przez Mowcaumarlych
[#7] Re: Co to za gra??

@Mowcaumarlych, post #1

[#8] Re: Co to za gra??

@Irek´72, post #7

Szacun dla ciebie:) tak to ta gra, heh nie pamiętałem że był multiplayer:)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem