kategorie: Instalacja gier, WHDLoad
[#1] Jnstalacja The Settlers na dysku
Witam Wszystkich
Jak w temacie prosił bym o pomoc w zainstalowaniu gry the settlers na dysku amigowym posiadam plik the settlers.ilh lecz nie wiem w jaki sposob mam go rozpakowac tak aby dalo sie go zainstalowac pod workbench jesli ktos był by taki łaskawy prosił bym o wytlumaczenie krok po kroku w jaki sposob mam postepowac aby gra odpalała sie z dysku



Z Poważaniem
Marcin RH
[#2] Re: Jnstalacja The Settlers na dysku

@nexus6, post #1

Chyba pomyliłeś końcówkę pliku. powinno być lha na końcu. Lha.run znajdziesz na aminecie. Szczegółu obsługi są w artykule oraz TUTAJ.


Benedykt Dziubałtowski
[wyróżniony] [#3] Re: Jnstalacja The Settlers na dysku

@nexus6, post #1

Pytanie kto zgadnie co otrzymasz po rozpakowaniu settlers.lha bo chyba nie .ilh ?
Normalnie po uruchomieniu się komputera wkładasz dyskietkę i szukasz na niej instalatora, potem wykonujesz jego polecenia.
W przypadku "piratów" w wersji HD kopiujesz rozpakowany katalog i próbujesz uruchamiać, jak nie pójdzie sprawdzasz czy w katalogach systemowych na HD masz wszystko to co jest w ich odpowiedniku w katalogu z grą. Czasami trzeba jeszcze ręcznie jakieś "assigny" poprzypisywać.


Pozdrawiam
[#4] Re: Jnstalacja The Settlers na dysku

@Benedykt Dziubałtowski, post #2

no tak masz racje to pliki the settlers.lha ale nie ma czegos takiego jak lha.run ?
[wyróżniony] [#5] Re: Jnstalacja The Settlers na dysku

@nexus6, post #4

..
Ostatnia aktualizacja: 21.09.2012 14:12:27 przez nexus6

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2012 14:14:13 przez nexus6

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2012 14:20:31 przez nexus6
[#6] Re: Jnstalacja The Settlers na dysku

@RadoslawF, post #3

z Twojej wypowiedzi rozumiem ze moge sobie gre zainstalowac z wczesniej nagranej dyskietki? jesli tak mozna to czy zwykly brazy adf wystarcza aby gra chodzila z dysku? dodam ze posiuadam amige 1200 i pare jeszcze sprawnych dyskietek:)
[#7] Re: Jnstalacja The Settlers na dysku

@nexus6, post #4

Może byś zajrzał do linków które Ci podałem i dokładnie przeczytał mojego posta?


Benedykt Dziubałtowski
[#8] Re: Jnstalacja The Settlers na dysku

@nexus6, post #6

Jeśli potrafisz sobie te obrazy zamontować pod Amigą lub nagrać na dyskietki to owszem.


Pozdrawiam
[#9] Re: Jnstalacja The Settlers na dysku

@RadoslawF, post #8

Dziekoweczka za podpowiedz z tym nagraniem dyskietek (wypalilem) sobie dyskietki z obrazow adf i normalnie zainstalowalem ,rozumiem ze nie z kazda gra poszlo by tak łatwo jak akurat z Settlersami mam na mysli mortal kombat 2 wypalilem obraz na dyskietce lecz w tym przypadku nie bylo ikony instalacyjnej
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem