kategoria: Szukam gry
[#1] Szukam dwóch gier
Hej,
próbuje skompletować pełną listę gier na Amigę, które posiadałem w czasie dzieciństwa. Mogę powiedzieć, że odnalazłem już większą część, jak nie prawie całą, ale wciąż nie potrafię odnaleźć dwóch tytułów.

1) Bodaj był to zbiór mini-gier polegający na rywalizacji dwóch graczy. Każde zwycięstwo bodajże przesuwało klauna w samochodziku gracza bliżej mety, czy coś takiego. Chyba była też w tym jakaś kolorowanka bądź coś związanego z... hm.. świnką? Skarbonką świnką?

2) Grałem kiedyś w jakąś platformówkę, której bohater nosił pelerynę. Cały czas byłem pewien, że była to jakaś super świnka, ale podczas szukania nie odnalazłem czegoś takiego, więc może zwierzak mi się pomylił. Na początku bodaj wybierało się poziomy, z może czterech .Jeden z nich był chyba w jaskini/kopalni, a inny na plaży/wyspie.

Z góry dzięki za pomoc.
[#2] Re: Szukam dwóch gier

@kelen, post #1

Zobacz od: 2:07

http://www.youtube.com/watch?v=bhQkLPgwlLQ

To się tyczy pierwszej gry z kolorowanką.
[#3] Re: Szukam dwóch gier

@Hubez, post #2

Niestety to nie ten tytuł.
[#4] Re: Szukam dwóch gier

@kelen, post #1

ze zwierzak w pelerynie kojarzy mi się tylko to:
http://hol.abime.net/464
[#5] Re: Szukam dwóch gier

@kelen, post #1

"zwierzak w pelerynie" to oczywiście Impossamole, czyli kret, a nie świnka. :) Jedna z moich ulubionych.

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2012 23:03:31 przez snajper
[#6] Re: Szukam dwóch gier

@snajper, post #5

O mój Boże, pomylić świnie z kretem...
Anyway, oczywiście tytuł trafiony!!! Dziękuje bardzo :) Teraz pozostaje tylko zagadkowa pierwsza gra.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem