kategoria: Szukam gry
[#1] Indiana Jones na pustyni Gobi????
Witam wszystkich,

Przypomniała mi się ostatnio jedna gra z dzieciństwa na której szybko utknąłem i teraz chciałem zobaczyć co poszło nie tak;) Dałbym sobie rękę uciąć, że był to Indiana Jones na pustyni Gobi. No to nic prostszego, wpisuje tytuł w youtube i nic, w google i nic. Zintensyfikowałem poszukiwania do maksimum i nic. Teraz zaczynam wątpić, że w ogóle ja w coś takiego grałem, może mam jakieś omamy:P

Widok gry był podobny do Indiana Jones and The Fate of Atlantis tyle, że była to gra akcji. Rozgrywka zaczynała się na pustyni i w jaskiniach. Walczyło się na miecze z arabami, zabijało węże, w jaskiniach zapalało pochodnie. Tyle pamiętam;)

Ktoś kojarzy tę grę? Pomożecie?
[#2] Re: Indiana Jones na pustyni Gobi????

@dimmu27, post #1

[wyróżniony] [#3] Re: Indiana Jones na pustyni Gobi????

@dimmu27, post #1

Ta gra to pewnie Tusker
link

Pozdrawiam,

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2013 09:42:13 przez Bartek_S
[#4] Re: Indiana Jones na pustyni Gobi????

@Bartek_S, post #3

Bingo:)
Wielkie dzięki, teraz odzyskałem wewnętrzny spokój i równowagę.
Swoją drogą to polscy piraci pokazali zacięcie marketingowe umieszczając na dyskietce tytuł 'Indiana Jones na pustyni Gobi'.

Pozdro;)
[#5] Re: Indiana Jones na pustyni Gobi????

@dimmu27, post #4

Moj wewnetrzny spokoj rozwala muza na C64 w tej gierce :P

http://www.youtube.com/watch?v=JS5TTNifPyo

2 level :-]

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2013 20:59:34 przez rzeznik666

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2013 20:59:53 przez rzeznik666
[#6] Re: Indiana Jones na pustyni Gobi????

@rzeznik666, post #5

Faktycznie, niezła :)
[#7] Re: Indiana Jones na pustyni Gobi????

@aMifan, post #6

Nic dziwnego - przecież to Mistrz Matt Gray. :) Stworzył niesamowitą ścieżkę dźwiękową do Last Ninja 2 (co prawda, podpierając się kawałkami Tangerine Dream).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem