kategoria: Szukam gry
[#1] Gra z mojego dzieciństwa
Witam

Wiele lat temu gdy byłem jeszcze małym dzieckiem i grałem na amidze to miałem pewną ulubioną grę.
Niestety nie pamiętam jej nazwy , jedynie wiem co w niej było. Jakby co to po zdjęciu na pewno bym ją rozpoznał.
Otóż poruszało się kulką , czasami podłoga się zapadała czyli były różne pułapki i trzeba było szybko po niej przejechać , trzeba było także zbierać kolorowe klucze by chyba jakieś tam drzwi odblokować , więcej za bardzo nie pamiętam.
Kojarzy może ktoś taką grę ? Szukałem sporo jej i nic , była to chyba jakaś mniej znana gra.



Ostatnia aktualizacja: 20.08.2013 12:48:49 przez halendor
[#2] Re: Gra z mojego dzieciństwa

@halendor, post #1

Może chodzi Tobie o grę Oxyd Magnum! ? Po prawej stronie masz więcej obrazków z gry.

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2013 13:02:57 przez Leon
[#3] Re: Gra z mojego dzieciństwa

@Leon, post #2

A moze Furry of the Furries:
http://eab.abime.net/attachments/support-games/3145d1027938237-furry-furries-furyofthefurries_s8.gif

ew. Dizzy?

Leon, wychodzisz dzis z nami na pozegnalny browarek? (A. pojutrze juz jedzie ) planujemy posluchac muzy na zywo gdzies, zadzwonie pozniej! Ale jak cos juz kombinuj OK pozdro
[#4] Re: Gra z mojego dzieciństwa

@Eith, post #3

Dzięki za odpowiedzi niestety to żadna z tych gier.
Widok był z góry jak w oxyd magnum! ale to nie ta gra.
Grafika była także dużo ładniejsza niż w oxyd magnum oraz poziomy były raczej olbrzymie , nie tak małe.

W tej grze której szukam tą kulką się turlało (była to kula , brak nóg , oczu czy innych dodatków , skakać tak samoistnie to chyba nie można było ale nie jestem do końca pewien).
Była z tego co pamiętam spowalniająca podłoga , chyba kolce także , była taka podłoga co jak się na nią wjechało to się zapadała i trzeba było przez nią szybko przejechać.
Były chyba też takie puste miejsca z nicością w które nie można było wjechać bo życie się traciło.
Te kolorowe klucze otwierały drzwi o tym samym kolorze.

Ostatni raz w to grałem z 15 lat temu i mało pamiętam z tej gry niestety.



Ostatnia aktualizacja: 20.08.2013 14:10:18 przez halendor
[#5] Re: Gra z mojego dzieciństwa

@halendor, post #4

Pewne szczegóły się zgadają, ale raczej nie wszystkie - Spherical Worlds.
Gra miała fajny futurystyczny i trochę mroczny klimat.
[#6] Re: Gra z mojego dzieciństwa

@Lokaty, post #5

[#7] Re: Gra z mojego dzieciństwa

@Lokaty, post #5

Wyszukałem dodatkowe screeny w google i mam pewność , że to nie ta gra.
To było coś bardziej dla dzieci , nic związanego z mrocznym klimatem.
-------
Wpisałem w google po angielsku rolling ball amiga i o dziwo , jakimś cudem znalazłem chyba to czego szukałem czyli grę Rock'n Roll
Ma może ktoś jakiś większy zbiór screenów z tej gry ? bo na google niestety mało tego , a jestem prawie pewien , że to ta gra , tylko tego poziomu co kiedyś grałem nie znalazłem na screenach.

http://www.lemonamiga.com/reviews/view.php?id=156

--------
Na youtube znalazłem gameplaya , to raczej ta gra ! :D dzięki wszystkim za pomoc

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2013 14:41:17 przez halendor
[#8] Re: Gra z mojego dzieciństwa

@halendor, post #7

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem