kategoria: WHDLoad
[#1] Cytadela i 060
Wzięło mnie ostatnio na Cytadelę ale że się wlecze na ACA500 i na A3000, to se chciałem odpalić to na 060, ale że tak powiem, kicha. Żadna wersja nie chce mi się uruchomić. Ani z dyskietek (zawiesza się po włożeniu 4 dysku) ani z WHDLoad. Probowałem różnych slave'ów z różnymi wersjami WHDLoad (16.8 do 17.2). Albo wyskakuje "resload_LoadFileOffset' called with illegal file specification 'devs:kickstarts/kick34005.A500" albo to - "Line 1111 Emulator" (jakiś adres) at (jakiś adres) occured.". Próbowałem też bez sekwencji startowej, bez SetPatcha i z wyłączonym Cache CPU z Boot Menu. Komuś udało się to odpalić? A może na 040 sprawia mniej problemów? Jeśli tak, to po prostu kupię 040 do A4k ;)
[#2] Re: Cytadela i 060

@_arti, post #1

Grę instalowałeś sam czy wziąłeś wersję WHDLoad z działu "Rodzynki"?

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2014 07:00:02 przez mailman
[#3] Re: Cytadela i 060

@mailman, post #2

Próbowałem wersji z Rodzynek i ze 3 inne.

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2014 13:25:18 przez _arti
[#4] Re: Cytadela i 060

@_arti, post #3

Wersja z Rodzynek posiadała stary slave, który działał z WHDLoad nie większym niż 15.0. Dzisiaj go podmieniłem i już bangla z 17.0. Testowałem na WinUAE emulującym 68060 i nie sprawiało kłopotów.
[#5] Re: Cytadela i 060

@mailman, post #4

Która dokładnie mam pobrać? Tę?
[#6] Re: Cytadela i 060

@_arti, post #5

Tak. Wersja WHDLoad jest jedna.
[#7] Re: Cytadela i 060

@mailman, post #6

Dzięki za aktualizację tej giery :) nowa wersja działa bez problemowo na winuae.
[#8] Re: Cytadela i 060

@Gżegżółka, post #7

U mnie odpala się na 060 ale po jakiejś chwili znowu wywala "Line 1111 Emulator" (jakiś adres) at (jakiś adres) occured.". Co można jeszcze zrobić?

PS: ale fakt - bardzo miło popierdziela na sześćdziesiątce.
[#9] Re: Cytadela i 060

@_arti, post #8

Może ustaw kilka tooltypów specyficznych dla 68060 związanych z cache.
[#10] Re: Cytadela i 060

@mailman, post #9

Zaraz sprawdzę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem