[#1] Another world - czy da się grać na skróty?
Witam

Doszedłem do piątego kodu i jestem w miejscu gdzie wg filmu na YT trzeba iść samym dołem, aby rozwalić ścianę. Potem jest to droga aby płynąć i coś wyłączyć.
Co by było jak bym nie zalewał dołu tylko od razu poszedł w prawo do gościa co mnie łapie, ja się wyrywam i go rozwalam.
[#2] Re: Another world - czy da się grać na skróty?

@11111olo, post #1

Spróbuj i napisz jak Ci poszlo.
[#3] Re: Another world - czy da się grać na skróty?

@Norbert, post #2

Troszkę mnie poniosło bo bez zalania dołu nie da się dalej iść ale bez rozwalenia ściany na samym dole już tak.
[#4] Re: Another world - czy da się grać na skróty?

@11111olo, post #3

Jeśli ktoś miałby problem z przejściem gry, pod poniższym linkiem nagrałem solucje i krótką recenzje.
https://www.youtube.com/watch?v=SixPSl1k_7A&feature=youtu.be

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2018 20:09:52 przez nowy80
[#5] Re: Another world - czy da się grać na skróty?

@11111olo, post #3

Z tego co pamiętam jak nie rozwalisz ściany to woda nie doleci do basenu, w związku z czym nie będziesz mógł przejść na drugą jego stronę oraz zanurkować w dół aby wyłączyć prąd, dzięki któremu otwierają się natychmiast drzwi w kolejnym levelu i zostaniesz rozstrzelany na miejscu bo się zacznie sypać grad pocisków :P
[#6] Re: Another world - czy da się grać na skróty?

@shirozuki, post #5

Dokładnie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem