kategoria: Szukam gry
[#1] Co to były za gry?
Szukam tytułów 3 gier:
1. Podobna do Chaos Engine. 1. plansze zaczynało się na jakiejś plaży, a potem wchodziło w dżungle. Jedyne co więcej mogę powiedzieć to to, że pociski z karabinu leciały szybciej niże w Chaos Engine i chyba były pomarańczowe.

2. Platformówka, strzelanka. Kolesiowi, którym się grało po uzbieraniu jakiejś tam energii głowa zamieniała się w głowę wilka - chyba - i miało się wtedy o wiele większego pałera i chyba nie można było być zabitym. Kojaże jeszcze, że druga plansza była zrobiona z robaków ( ściany, drzwi itp. ) - jako dzieciak się bałem w każdym bądź razie.

3. Przygodówka. Grę zaczynało się na lotnisku i trzeba było z niego wyjść ( 1. etap ). Gdzieś tam się znajdowało jakąś monetę, wrzucało się ją do automatu z gazetami itd., jak to w przygodówkach.

Wiem, że strasznie mdłe te opisy - szczególnie 1. gra -, ale może coś komuś w głowie zaświta.

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2014 22:12:24 przez glon
[#2] Re: Co to były za gry?

@glon, post #1

2. Wolfchild ?
1. i 3. nie kojarze zaś.
[#3] Re: Co to były za gry?

@glon, post #1

3. Operation Stealth
[#4] Re: Co to były za gry?

@indyjr, post #3

Dzięki za odpowiedzi, 2. i 3. gra trafiona.

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2014 23:19:34 przez glon
[#5] Re: Co to były za gry?

@glon, post #1

1 to pewno jakiś Ikari Warriors albo inna strzelanka, zobacz tu http://hol.abime.net/hol_search.php?N_ref_genre_quickmatch=18
[#6] Re: Co to były za gry?

@glon, post #1

1. War Zone
[#7] Re: Co to były za gry?

@Shoonay, post #5

No właśnie przed momentem znalazłem tą 1., War Zone.
Od dawna próbowałem ją znaleźć, w końcu się udało.
Dzięki wszystkim za pomoc.

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2014 23:23:17 przez glon
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem