kategoria: Szukam gry
[#1] Szukam gry
Witajcie. Proszę o pomoc w znalezieniu gry. Nie pamiętam tytułu a ostatnio naszła mnie ochota aby zagrać. Z tej gry pamiętam tyle, że sterowaliśmy brązową kulką [lol] , widok z góry, chyba pierwszy poziom był w zamku takim jakby. Trzeba było zbierać różne przedmioty aby przejść dalej. Chyba unikało się smoków, drugi poziom był w takiej chyba jakby dżungli. Tylko tyle pamiętam :<

Aaaa dodam iż grałem w to na Amidze 500.

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2014 11:56:04 przez dantejski
[#2] Re: Szukam gry

@dantejski, post #1

[#3] Re: Szukam gry

@Hellena, post #2

Niestety to nie jest to :<
[wyróżniony] [#4] Re: Szukam gry

@dantejski, post #1

Puffy's Saga???
[#5] Re: Szukam gry

@indyjr, post #4

Tak! Tak, to jest to! Dzięki wielkie! :3
[#6] Re: Szukam gry

@dantejski, post #5

Ja też poszukuję gierki, tytułu oczywiście nie znam. Na początku gry na całym ekranie widoczna była kula ziemska w dość realistycznym jak na tamte czasy wyglądzie. Na tej kuli ziemskiej były 4 obrazki - lokalizacje. Wiem że jedna z nich to Australia. Po wybraniu jednej z tych lokalizacji przechodziło się do planszy. Była to gra sterowana myszką. Widok z boku, cel gry strzelanie do jakichś wrogów. Plansza przesuwała się samoczynnie w prawo. Gra raczej prosta, ale szukam jej bardziej ze względów sentymentalnych. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł na tytuł, to bardzo proszę o pomoc.
[#7] Re: Szukam gry

@cemaxx, post #6

Nikt nie kojarzy takiej gry? gra oparta jest o h-scrooling a na ekranie sterujemy jedynie widocznym celownikiem. Gra jest na jednej dyskietce.

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2016 12:23:24 przez cemaxx

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2016 12:26:11 przez cemaxx
[#8] Re: Szukam gry

@cemaxx, post #7

[#9] Re: Szukam gry

@aszu, post #8

Niestety to nie ten tytuł. Akcja gry której szukam rozgrywa się w dziczy. Są tylko 4 plansze wybierane przed rozgrywka. Plansze to właściwie krajobrazy - Ameryka Północna, Australia, chyba Afryka i Azja. Nie pamiętam tytułu nawet w śladowym procencie :(
[#10] Re: Szukam gry

@cemaxx, post #9

Wild Life.
[#11] Re: Szukam gry

@cholok, post #10

Piona Kolego brawo! to jest właśnie ta gra. Wczoraj przy browarze wspominaliśmy z kumplem dawne czasy i doszliśmy do grania na Amidze... no i do tej gry, tylko nie pamiętaliśmy tytułu. Wielkie dzięki! Tańczący banan
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem