kategoria: Szukam gry
[#1] Gorąca prosba o pomoc:)
Brakuje mi jeszcze jednej gry z dzieciństwa:) Przeszukałem juz wszystko co sie dało i nic... Gra z końcowych lat 80 początek 90.Gra platforówka gdzie idziemy małym rycerzykiem ( po zabiciu zamienial się w aniołka ) . Na końcu ostatniego etapu musiał pokonac smoka ( etapów było sporo min. pod wodą , w lodzie itd. ) ale z tego co pamietam można go było pokonac tylko jeśli zdobyło się dodatkową broń ( fire balle, małe toranada, mini bomby ) . Po drodze można było pukac do drzwi gdzie min. znajdowały się dodatkowe potwory ( min. duża bądz mała kostuchna ). W grze były min. do zdobycia tarcze, latające buty itd. Troszke chaotyczne te informacje ale niestety więcej po 20 latach nie pamiętam. Gra była cudowna :)
[#2] Re: Gorąca prosba o pomoc:)

@snuffy83, post #1

[#3] Re: Gorąca prosba o pomoc:)

@michalmarek77, post #2

Podobne ale niestety nie to :)
[wyróżniony] [#4] Re: Gorąca prosba o pomoc:)

@snuffy83, post #3

Coz, KG II to rip-off Wonderboy'a wiec moze to :)
[wyróżniony] [#5] Re: Gorąca prosba o pomoc:)

@snuffy83, post #3

tak na szybko tylko to przychodzi mi na myśl

http://www.lemonamiga.com/?game_id=1142
[wyróżniony] [#6] Re: Gorąca prosba o pomoc:)

@snuffy83, post #1

jak mały rycerz, który pukał do drzwi i po zabiciu zmieniał się w aniołka to na bank WonderBoy.
[#7] Re: Gorąca prosba o pomoc:)

@snuffy83, post #1

tak to Wonderboy in Monsterland jesteście genialni:) dzieki wielkie
[#8] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Gorąca prosba o pomoc:)
[#9] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Gorąca prosba o pomoc:)
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Gorąca prosba o pomoc:)
[#11] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Gorąca prosba o pomoc:)
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Gorąca prosba o pomoc:)
[#13] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Gorąca prosba o pomoc:)
[#14] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Gorąca prosba o pomoc:)
[#15] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Gorąca prosba o pomoc:)
[#16] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Gorąca prosba o pomoc:)
[#17] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Gorąca prosba o pomoc:)
[#18] Re: Gorąca prosba o pomoc:)

@snuffy83, post #7

Zagrywałem się w to u rodzinki/// plus jeszcze w Allo ! Allo! ale pamiętam że to już nie była ani amiga 600 ani 1200 (to była amiga z oddzielną jednostką centralną) = albo 1200 jakaś albo 2000
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem