kategoria: Szukam gry
[#1] Co to za gry?
Przeglądając YT znalazłem kilka gier, które wydają się ciekawe a w które nigdy nie dane mi było zagrać. Co gorsza, autorzy filmików nie dodali tytułów do swoich kompilacji. Poniżej trzy screenshoty. Czy ktoś kojarzy te gry?



[#2] Re: Co to za gry?

@_arti, post #1

Pierwsza to na pewno Subwar 2050.
[#3] Re: Co to za gry?

@_arti, post #1

Subwar 2050, PP Hammer, Lionheart
[#4] Re: Co to za gry?

@_arti, post #1

Jak już napisano to 2-PP Hammer - miodzio tytuł ;) zagrywałem się wiele ale wydaje mi się, że na wyższych poziomach już jest bardzo trudno się odnaleźć w tych znikających cegiełkach :)
3 - Lionheart - świetnie się prezentowała i gra nawet na a500 - tytuł przedni, ale też nigdy nie ukończyłem :/
[#5] Re: Co to za gry?

@WojT_GL, post #4

No to wszystko już jasne. Dzięki wszystkim! :) Jak coś jeszcze ciekawego znajdę, to wrzucę.
[#6] Re: Co to za gry?

@WojT_GL, post #4

PP Hammer, to świetna gra OK Muzyka super OK
[#7] Re: Co to za gry?

@parallax, post #6

Hmm, nie tak łatwo znaleźć tego PP Hammer. Myślałem, że większe problemy bedą z Subwarem a tu się jednak okazuje, że nie...
[#8] Re: Co to za gry?

@_arti, post #7

[#9] Re: Co to za gry?

@parallax, post #8

Już, tylko sprzedam A4k :D
[#10] Re: Co to za gry?

@_arti, post #1

Zaskakujące jest że nie grałeś w Lionhearta i Subwara. Pierwsza z nich jest super, duuuużo lepsza niż przereklamowany moim zdaniem Shadow of the Beast, Subwar też jest na wysokim poziomie, bardzo fajnie się w to grało. Obie z tych gier mają też bardzo ładną oprawę.
[#11] Re: Co to za gry?

@_arti, post #5

A tutaj recenzje:

Subwar 2050 i Lionheart.
[#12] Re: Co to za gry?

@_arti, post #9

Lionheart klasyka i klasa- świetne intro i w ogóle- muzyka, grafika, klimat- musisz zagrać OK
[#13] Re: Co to za gry?

@Radek_Cz, post #10

Zresztą to dosyć znane gry, tak samo PP Hammer szeroki uśmiech Subwar był swojego czasu można powiedzieć kompleksem amigowców, bo wersja pecetowa posiada tekstury (przynajmniej tak słyszałem), a amigowa prostą wektorówkę.

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2014 21:21:36 przez tOMashBe
[#14] Re: Co to za gry?

@parallax, post #8

o Dzizas Krajst jaki germanski ZDZIERUS szczęka opada! Szok szok!

A ponoc Niemcy takie uczciwe i oddaja wszystko Polakom za pol darmo. Ten pewnie placze ze szczescia jak oddaje
[#15] Re: Co to za gry?

@_arti, post #7

PP hammer to jedna z najlepszych gier jakie grałem na amidze :)
[#16] Re: Co to za gry?

@_arti, post #1

u jestem w szoku że nie znasz tych gier chyba
późno ZACZĄŁEŚ interesować się amigami
[#17] Re: Co to za gry?

@_arti, post #1

LionHeart ma chyba najładniejszą grafikę na ECS, zaraz po niej jest Ruff'n'tumble w moim rankingu.
[#18] Re: Co to za gry?

@sanjyuubi, post #17

Zgadzam się w całkowicie, oba tytuły to majtersztyki!
[#19] Re: Co to za gry?

@_arti, post #1

Subwar można było przeoczyć, ale PP Hamer i Lionheart to ścisła czołówka Ami zabawy
[#20] Re: Co to za gry?

@sebbb, post #19

A mnie się mylą Wolfchild i Lionheart, w dzieciństwie grałem raczej w to pierwsze, musiałbym sprawdzić.
[#21] Re: Co to za gry?

@sanjyuubi, post #17

i superfrog i Bubba 'n' Stix
[#22] Re: Co to za gry?

@sanjyuubi, post #17

Elfmania też ma ładną grafę jak na OCS, ale za dużo tej grafy tam nie mapomysł
[#23] Re: Co to za gry?

@tOMashBe, post #13

Niestety, wersja PC dla mnie była dużo ciekawsza w oprawie
link
i amigowa mnie rozczarowala pod względem grafiki.
link

Choc oczwywiscie sama gra jest bardzo fajna. Nie pamiętam tez jak było z intrem. Dyskietowa wersja amigowa chyba była go pozbawiona. Na CD32 nie wiem. Odijajac od tematu, too był czas kiedy niestety ja odstawiałem granie na Ami na rzecz PC. Symulatory wygladaly dużo fajniej, a ich ilość już zdecydowanie lepiej wygladala czego przykładem był tez SubWar2050
[#24] Re: Co to za gry?

@diecast64, post #23

Minimalnie ładniejsza, ale za to idzie grać na nagiej Amidze 1200 pomysł Gdyby wzięli pod uwagę 030 i dysk twardy, to by mogła wyglądać identycznie pomysł Mimo to gra się lepiej na Amidze OK
[#25] Re: Co to za gry?

@Hexmage960, post #20

Miałem na myśli, że jest lepsza od Wolfchild a nie Shadow of the Beast. Pokręciły mi się tytuły.
W te czy we wte jest lepsza od obu, msz. Ja nigdy nie grałem w wersję Subwar2050 na piecu,
z tego względu że nigdy nie miałem peceta, więc ciężko mi porównywać te wersje. Aczkolwiek
w porównaniu do innych symulatorów amigowych ten był dość inny i bardzo dobry na ich tle.
[#26] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Co to za gry?
[#27] Re: Co to za gry?

@Dorian3d, post #16

u jestem w szoku że nie znasz tych gier chyba
późno ZACZĄŁEŚ interesować się amigami


A ja je znam, ale nie grałem ani w PP Hammera, ani w Lionhearta (a Amigę mam od 17 lat). Za to ukończyłem wszystkie misje w Subwar 2050.
[#28] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Co to za gry?
[#29] Re: Co to za gry?

@OSH, post #27

Jestem w szoku...jak można nie znać PP Hammer , a już Lionheart...?????

Przecież Lionheart to ścisła czołówka amigowych gier, dla mnie osobiście na pewno w pierwszej piątce Top Amigowych Gier wszechczasów...! Tytuł wymiata pod każdym względem - klimat, grywalność, muzyka, grafika...
Gdzie wyście byli w pierwszej połowie lat 90-tych...?
Ech...
[#30] Re: Co to za gry?

@Motyl, post #29

No popatrz, tak się składa, że ja Ami dorwałem dopiero w 1997 r. A poza tym cholernie nie lubię zręcznościówek.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem