kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#1] imperium terranum 2
jest jakis manual po angielsku badz polsku ?
[#2] Re: imperium terranum 2

@HanSolo, post #1

Kiedyś, dawno temu, robiłem sobie na własne potrzeby tłumaczenie IT 2 na polski. Być może gdzieś na dysku to mam. Nie wiem, ile stron liczy ta instrukcja, w razie czego mogę przetłumaczyć. Jeśli jednak miałoby to być za tzw. przysłowiowe piwo (a raczej colę), potrwa to z rok, bo niestety muszę zarabiać na życie innymi tłumaczeniami. Ale mogę pomóc w wyjaśnieniu podstawowych kwestii.
[#3] Re: imperium terranum 2

@OSH, post #2

"Jeśli jednak miałoby to być za tzw. przysłowiowe piwo (a raczej colę), potrwa to z rok.."

Dla amigowca rok to pestka
[#4] Re: imperium terranum 2

@OSH, post #2

ja ogolnie umiem w to grac ale na wyzszych poziomach trudnosci jest hardkor. byc moze w instrukcji bylyby porady jak rozwinac planety by byly bardziej efektywne w produkcji, jakie technologie wpierw rozwijac itp
[#5] Re: imperium terranum 2

@HanSolo, post #4

1. wszystko zależy od wyboru na starcie, jak źle zaczniesz to zanim wyjdziesz z układu planetarnego pojawiają się piraci o sporo wyższej technice i nie dadzą pograć. Jedyna rada zacząć od początku.
2. są dwie wersje językowe i w angielskiej chyba była instrukcja po angielsku
3. człowiek jaki miał w tej grze niezłe osiągnięcia okazał się chiyterem dokładającym kasę przy pomocy jakiegoś programu, dzięki kasie przyspieszało się badania i rozwój cywilizacji.
4. gra mam błąd który wygląda jakby powiesiła się gra, w rzeczywistości gracz widzi inny ekran niż aktywny i nie może przeklikać dalej, wystarczy wtedy przełączać ekrany klawiszami Amiga+M i Amiga+N.
Gra jest fajna i można bez oszustw dojść do trochę rozczarowującego końca co wszystkim polecam.


Pozdrawiam
[#6] Re: imperium terranum 2

@RadoslawF, post #5

Odkopuje starego posta, gdyż znalazłem usprawnioną wersję IT2. może ktoś skorzysta.

https://github.com/fook42/ImperiumTerranum2


I link do strony gry:

https://www.virtualworlds.de/IT/

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2021 14:04:33 przez tom256
1
[#7] Re: imperium terranum 2

@tom256, post #6

Miła niespodzianka. OK Dzięki!
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem