kategoria: Instalacja gier
[#1] Cytadela - problem z instalacją
Czesc!
Instalował moze ktos z was Cytadele bezposrednio na HD?? Mam problem, gdy odpalam instalke i podaje miejsce docelowe po chwili wyskakuje kolejna linijka z informacją ze zapisuje miejsce dolecowe w S:config.cfg czy cos takiego, no i w tym momencie pada zwiecha i nic sie nie dzieje wtf?? Spotkał sie ktos moze z czyms takim?
[#2] Re: Cytadela - problem z instalacją

@Geeman, post #1

Mam identyczny problem.. Bez whLodad chyba nici z grania z hd :(
[#3] Re: Cytadela - problem z instalacją

@sunater, post #2

hmmm troszke to dziwne, jesli nie działa to po co własciwie ta instalka.
[#4] Re: Cytadela - problem z instalacją

@Geeman, post #3

Mam podobny problem z Teenagentem na przykład. Nie wiem czy to błąd w skryptach instalacyjnych czy w czymś innym :( Mówiąc szczerze nie chciało mi się zgłębiać tematu XD
[#5] Re: Cytadela - problem z instalacją

@Geeman, post #1

Cytadela - Oryginał czy crack? Z Teenagent na pewno tak reagował crack albo Twoja stacja ma problem z odczytaniem zabezpieczenia.
[#6] Re: Cytadela - problem z instalacją

@mailman, post #5

Teenagenta instalowałem z pożyczonego orginału XD Cytadele mam z rodzynków" PPA
[#7] Re: Cytadela - problem z instalacją

@mailman, post #5

Ja tez mam Cytadele z Rodzynków
[#8] Re: Cytadela - problem z instalacją

@Geeman, post #1

A partycje w FFS'ie?
[#9] Re: Cytadela - problem z instalacją

@*y, post #8

U mnie workbench 3.1, partycja 2 GB FFS. scsi.device uaktualniony
[#10] Re: Cytadela - problem z instalacją

@*y, post #8

U mnie podobnie WB 3.1 A600 partycja 650Mb , dysk 2,5" formatowany na Ami takze raczej FFS
[#11] Re: Cytadela - problem z instalacją

@Geeman, post #1

Na emulowanej A3000 z SFS, OS3.9 jest gorzej. Po kliknięciu na ikonę instaluj następuje zamrożenie systemu.

EDIT: Działa. Tak jakby.

Uruchomiłem Amigę bez s-s, otworzyłem dyskietkę DF0 i wpisałem polecenie instaluj. Instalacja ruszyła, ale po włożeniu 5 dyskietki pojawił się komunikat, że dysk jest pełny, zła ścieżka itp.

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2015 20:13:27 przez SuperBuster11
[#12] Re: Cytadela - problem z instalacją

@Geeman, post #10

Sprawdziłem pobieżnie źródłówkę Installera. File system nie powinien mieć znaczenia.
[#13] Re: Cytadela - problem z instalacją

@*y, post #12

Odkopię trochę temat. Udało się komuś może w końcu zainstalować?? Walczyłem z tym trochę dzisiaj i nic. Zwiecha i koniec.
[#14] Re: Cytadela - problem z instalacją

@nostrum666, post #13

Na kartce dołączonej do oryginalnej gry pisze (choć sam jeszcze tego nie próbowałem):

*Wymagania:
- 4MB wolnego miejsca na twardym dysku
- minimum 1.5 MB pamięci aby uruchomić wersję HD (1 MB CHIP RAM)
- oryginalne dyski z programem

*Instalacja
Proces jest niesłychanie prosty:
1. Wczytaj i uruchom program Instaluj z dysku numer 1 HD - koniecznie bez uprzedniego uruchamiania systemu !!! - np. uruchom dowolną dyskietkę bez startup-sequence lub przerwij wykonywanie sekwencji startowej, wciskając sekwencję klawiszy Ctrl b ( wpisz: df0:instaluj ). Instalacja z uprzednim wczytaniem systemu nie zawsze działa. NIGDY NIE URUCHAMIAJ INSTALACJI LUB PROGRAMU Z POZIOMU WORKBENCHA !!!
3. W czasie instalacji postępuj dokładnie z komunikatami programu instalującego.
4. Po zainstalowaniu zresetuj komputer ( A A Ctrl ).

*Uruchomienie
Z poziomu CLI " wejdź " do katalogu w którym masz zainstalowany program i wpisz " Cytadela ". Musisz pamiętać aby przed uruchomieniem gry w stacji dysków znajdował się odbezpieczony dysk numer 4.
[#15] Re: Cytadela - problem z instalacją

@MacGregor, post #14

...instalacja ruszyła. Zobaczymy co z tego będzie.
[#16] Re: Cytadela - problem z instalacją

@nostrum666, post #15

Zainstalowałem ale wiesza się po sprawdzeniu konfiguracji systemu na tym właśnie ekranie. Zainstaluję jeszcze raz tym razem wersję z Rodzynków.

Dobra, nie zwróciłem uwagi na "nie uruchamiaj programu ani instalacji z poziomu workbencha". Zainstaluje i spróbuję.

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2017 18:50:49 przez nostrum666
[#17] Re: Cytadela - problem z instalacją

@nostrum666, post #16

No i działa. Dzięki za pomoc.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem