kategoria: Szukam gry
[#1] Heroquest II na CD32
Witam, dziś poszukuję gry Legacy Of Sorasil w wersji na cd32. Według HOL ta gra ma swoją wersję na CD32. Więc jej szukam. Zastanawiam się rówież czy wersja na płycie różni się czymś od dyskietkowej, czy są tam jakieś poprawki, ścieżki audio?
[#2] Re: Heroquest II na CD32

@Gżegżółka, post #1

Po zgraniu obraz płyty zajmuje mi prawie 400 MB zatem na pewno będą tam ścieżki audio. Nie grałem na tyle aby sprawdzić czy gra się wywala na golemach na bagnach jak to było w mojej wersji dyskietkowej. Gra trudno dostępna co za tym idzie droga >100 pln. Z mojej kolekcji zostało może z 30 tytułów LOS już nie mam.
[#3] Re: Heroquest II na CD32

@Gżegżółka, post #1

Na pewno w trakcie gry jest inna muzyka, duzo lepsza niz w poprzednich wersjach, ale to chyba jest audio cd.
[#4] Re: Heroquest II na CD32

@selur, post #3

Dziękuję za informacje :)
[#5] Re: Heroquest II na CD32

@Gżegżółka, post #4

Gdzie zdobyć tą muzykę?

Motyw przewodni z wersji ECS był już przedni :)
[#6] Re: Heroquest II na CD32

@aMifan, post #5

Tam gdzie zawsze... Czyli w Internecie



Muzyka znajduje się w archiwum w postaci plików audio.

//"some CD32"
[#7] Re: Heroquest II na CD32

@amizet, post #6

Ścieżka 4 najlepsza.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem