kategoria: Szukam gry
[#1] Poszukuję grę typu arkanoid.
Tak jak w temacie tylko ta gra jest pionowo. Pamiętam gdy zebrało się wszystkie klocki to na dole ekranu po prawej stronie pojawiała się fala. Wyglądało to w nie więcej jak na obrazku:



Pamiętam że w momencie zdobycia wszystkich klocków i otworzenia się tego przejścia do następnego poziomu był piszczący(a przynajmniej specyficzny) dźwięk. Po zaliczeniu poziomu muzyka wracała do normalności.
Menu tej gry były klockami(chyba) które zmieniały kolory a samo tło tej gry było czarne.
Jeszcze sobie przypomniałem że w trakcie tej gry były do zdobycia pewne dodatki jak np. teleportacja do następnego poziomu itp. Mam nadzeje że pomożecie znaleść ta gra.
[#2] Re: Poszukuję grę typu arkanoid.

@Daro94, post #1

Jedyne co mi przychodzi na myśl to Krakout, ale to było na C64.

https://www.youtube.com/watch?v=XCWNvqFZeFk
[wyróżniony] [#3] Re: Poszukuję grę typu arkanoid.

@Daro94, post #1

Posprawdzaj sobie te wymienione tutaj
[#4] Re: Poszukuję grę typu arkanoid.

@lysyzastary, post #3

a moze cos z listy HOL'a arkanoidopodobne
[#5] Re: Poszukuję grę typu arkanoid.

@Daro94, post #1

Tzn.że paletka była po lewej stronie, klocki po prawej, trzeba było zniszczyć prawa krawędź ekranu i wtedy można było przejść na kolejny poziom?
[#6] Re: Poszukuję grę typu arkanoid.

@lysyzastary, post #3

Wielkie dzięki własnie znalazłem ta gra to był Poing. Dziękuje wszystkim za pomoc :) Pozdrawiam.
[#7] Re: Poszukuję grę typu arkanoid.

@Daro94, post #6

Wg mnie to jest najlepszy arkanoid w jaki grałem ever :)
[#8] Re: Poszukuję grę typu arkanoid.

@odyseja_lkc, post #7

Tak tylko mam taki problem pobrałem tą grę ale mi nie działa. Tzn. odpalam emulatorem roma i nic się nie dzieje.Tak jakby nie wykrył gry . Co mam zrobić?






Ostatnia aktualizacja: 02.06.2015 16:25:24 przez Daro94
[#9] Re: Poszukuję grę typu arkanoid.

@Daro94, post #8

Jeśli to Twoje pierwsze kroki z emu Amigi, to poszukaj sobie odpowiednich tutoriali, np tu masz jakiś https://www.youtube.com/watch?v=H5B8wfX1jk0
[#10] Re: Poszukuję grę typu arkanoid.

@lysyzastary, post #9

Proszę o pomoc udało mi się wydobyć Poing ale dziwne jest to że nie działa(jakby nie wykrywał obrazu gry) a inne części czyli Poing II oraz nowsze wersję działają. Wiecie może w czym problem korzystałem z rocznicach kickstartów i nie mogę rozwiązać problemu.

Zależy mi tylko i wyłącznie na "Poing".
[wyróżniony] [#11] Re: Poszukuję grę typu arkanoid.

@Daro94, post #10

Zaglądnij na maila
[#12] Re: Poszukuję grę typu arkanoid.

@Norbert, post #11

Już wszystko działa bardzo dziękuje wszystkim za pomoc. Dobrze wiedzieć że jest serwis który pamięta ten wspaniały komputer oraz w łatwy sposób pozwala wrócić do lat dzieciństwa jeszcze raz bardzo dziękuje. OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem