kategoria: Instalacja gier
[#1] Problem z drugim demem Tower Assault z Rodzynek
Witam, jakiś czas temu naszło mnie i chciałem zobaczyć jak wyglądały dema do Alien Breed Tower Assault. Pierwsze ściągnięte z działu Rozdzynek działa prawidłowo, drugie demo za to za nic nie chce się uruchomić. W archiwum jest instrukcja żeby wypakować pliki na dyskietkę, ale taki adf się nie uruchamia, odpalenie pliku AB za to pokazuje czarny ekran. Czy komuś udało się uruchomić to demo?
[#2] Re: Problem z drugim demem Tower Assault z Rodzynek

@Gżegżółka, post #1

Uruchomiło się bez problemu (na A1200).

Dodam jeszcze, że posiada ono ciekawy etap i obiekty, które nie występują w finalnej wersji gry.

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2015 09:33:21 przez mailman
[#3] Re: Problem z drugim demem Tower Assault z Rodzynek

@mailman, post #2

No właśnie, w rodzynkach są dwa dema tower assault, pierwsze - w archiwum jest plik adf i działą bardzo dobrze (jedna mapa w stylu engineering tower, obcy miałczą trochę inaczej, dość trudna), drugie - w archiwum jest katalog "tower" i instrukcja aby nagrać to na dyskietkę, ale nie działa kiedy tak robię. Może ma ktoś taki plik adf albo mógłby mi zrobić taki plik?
[wyróżniony] [#4] Re: Problem z drugim demem Tower Assault z Rodzynek

@Gżegżółka, post #3

Tutaj.

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2015 11:17:41 przez mailman
[#5] Re: Problem z drugim demem Tower Assault z Rodzynek

@mailman, post #4

Dzięki :) działa bardzo dobrze.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem