[#1] Bill's Tomato Game - polska recenzja?
Czy w polskiej prasie komputerowej była kiedyś recenzja gry Bill's Tomato Game?
Podkreślam, że chodzi o recenzję, a nie wzmiankę że taka gra istnieje.
[#2] Re: Bill's Tomato Game - polska recenzja?

@PopoCop, post #1

Magazyn Amiga? wydaje mi się że tam była recenzja. Za to w Top Secret była wzmianka na samym początku któregoś z wydań że gra ma się ukazać.
[#3] Re: Bill's Tomato Game - polska recenzja?

@Gżegżółka, post #2

Liczyłem na dokładniejsze namiary (numer/rok)
[#4] Re: Bill's Tomato Game - polska recenzja?

@PopoCop, post #3

Czy chodzi o grę: Mr Tomato ?
[#5] Re: Bill's Tomato Game - polska recenzja?

@Hubez, post #4

Nie. Tytuł gry przecież podał PopoCop, Mr.Tomato to kompletnie cos innego. Jak i każda inna gra z "tomato" w tytule nie odpowiadającym w całości temu podanemu przez autora watku.

Prawdę mówiąc nie kojarzę recenzji tej gry w polskiej "growej" prasie. Wzmianki były, recki chyba się nie doczekala.
[#6] Re: Bill's Tomato Game - polska recenzja?

@PopoCop, post #3

Znalazłem w internecie, że Bill's Tomato Game jest opisany w Magazynie Amiga - numer 6/94 na stronie 44. Zajmuje całą stronę więc to co najmniej recenzja. Niestety, tego numeru nie posiadam (mam głównie nowsze numery od 1996).
[#7] Re: Bill's Tomato Game - polska recenzja?

@Hexmage960, post #6

Sprawdziłem ten numer i faktycznie, jest recenzja. Dzięki za odszukanie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem