[#1] Ultimate Super Skidmarks
Czy ta wersja Super Skidmarks działa bez żadnych problemów na 68040?
[#2] Re: Ultimate Super Skidmarks

@PopoCop, post #1

Sorry za odpowiedź obok tematu - nie mam 68040. Mogę jedynie powiedzieć, że na 68030 i 68060 odpala mi się bez problemu.
[#3] Re: Ultimate Super Skidmarks

@F7sus4, post #2

To 68060 daje nadzieję
[#4] Re: Ultimate Super Skidmarks

@PopoCop, post #1

Na moim apollo 1240/40 śmiga bez najmniejszego problemu. Pozdro
[#5] Re: Ultimate Super Skidmarks

@PopoCop, post #1

Kiedy jeszcze miałem Apollo 040/40 - działała. Po przerobieniu na 060 - nie sprawdzałem.
[#6] Re: Ultimate Super Skidmarks

@baderman, post #5

Obu przedmówcom dziękuję za informację.
[#7] Re: Ultimate Super Skidmarks

@PopoCop, post #6

Odpaliłem grę i działa, ale za szybko. Wystarczy lekko wcisnąć gaz i samochód zasuwa jak rakieta - nie da się grać. Jest jakiś sposób żeby gra działała w normalnym tempie?
[#8] Re: Ultimate Super Skidmarks

@PopoCop, post #7

Może masz standardowo w opcjach ustawione na "zippy", zmień na "grunty" albo "slippery" i będzie powoli ;)
[#9] Re: Ultimate Super Skidmarks

@Koyot1222, post #8

Dokładnie, możesz wybrać sobie tryb grawitacji/zderzeń/szybkości np "slippery" (nie możesz tego zmienić w wyścigach- zawodach gdzie między innymi te parametry są ustalone z góry).
[#10] Re: Ultimate Super Skidmarks

@Koyot1222, post #8

OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem