[#1] Zgadnij co to za gra :)
Hej.....
mojemu 7 latkoiwi o dziwo spodobało sie ami retro granie bardziej niż gry na Ipada i pc jakie ma ;)

Potrzebuje trocje pomocy bo szukam takiej gry (ona była kiedyś na plycie do magazynu Amiga dodawana).

Gra polegała na tym by taka bańke mydlaną unoszaca sie w powietrzu przeprowadzic do celu.... przez jakieś komnaty zamkowe. Gra była widziana z boku....


jak ktos w to grał i kojarzy i jakimś cudem uda musie odgadnąć tutuł to bede dozgonnie wdzieczny......

chociaz mój opis pewnie za precyzyjny nie jest.
[wyróżniony] [#2] Re: Zgadnij co to za gra :)

@dzordan, post #1

Bubble +

albo

Super Bubble Remix
[#3] Re: Zgadnij co to za gra :)

@mailman, post #2

WOOW sa az 2 :)
po screenach grałem chyba trylko Super Bubble Remix

dzieki dzieki dzieki
[wyróżniony] [#4] Re: Zgadnij co to za gra :)

@dzordan, post #3

Jeszcze chyba Bubble Ghost był.
[wyróżniony] [#5] Re: Zgadnij co to za gra :)

@recedent, post #4

tak, jest to pierwsza gra. Wygląda to tak

1. Bubble Ghost (1988) - gra była też na inne platformy, pierwszy raz grałem w to na C=64.
2. Bubble + (1990).
3. Super Bubble Remix (1998) - gra shareware, ale wygląda najlepiej z wszystkich 3 wersji.

Edit: W "strefie" ("the zone") na EAB pojawił się Super Bubble Remix v1.3 z 2008r.

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2016 11:07:25 przez Solo Kazuki
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem