[#1] Szukam gry Bilard stript
Witam szukam gry na amige bilard ze striptizem grałem kilka lat temu na mojej A600. Za skarby świata nie mogę znaleźć tej gry ani tytułu jej . Proszę o pomoc
[#2] Re: Szukam gry Bilard stript

@komarek360, post #1

Byłżeby to "Friday Night Pool"?
[#3] Re: Szukam gry Bilard stript

@komarek360, post #1

jimmy white's snooker?
[#4] Re: Szukam gry Bilard stript

@aszu, post #3

W "Jimmy White's Whirlwind Snooker" grałem nieraz, ale nigdy nie widziałem, żeby podczas gry ktoś się rozbierał
[#5] Re: Szukam gry Bilard stript

@recedent, post #4

ojoj, nie doczytalem...
[#6] Re: Szukam gry Bilard stript

@recedent, post #2

Tak zgadza się dzięki :)Poszukuje jeszcze gry w której się budowało miasto jak w sim city Gra odbywała się jak by na innych planetach w tytule gry była liczba 96 bodajże

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2016 05:33:16 przez komarek360
[#7] Re: Szukam gry Bilard stript

@komarek360, post #6

K240? - nie na planetach tylko na asteroidach. Ale z grubsza pasuje do opisu
[#8] Re: Szukam gry Bilard stript

@komarek360, post #6

[#9] Re: Szukam gry Bilard stript

@PopoCop, post #8

Breed96- super gierca w Amosie i na dodatek sharware OK
[#10] Re: Szukam gry Bilard stript

@BULI, post #9

Zgadza się to Breed96 dziękuje :D Mam jeszcze mała prośbę szukam gry podobnej do rail tycoon też z budowaniem torów kolejowych itd. Pamiętam kiedyś z dzieciństwa że lepsza jest i fajna od rail tycoon tylko nazwy tytułu gry brak :)
[#11] Re: Szukam gry Bilard stript

@komarek360, post #10

[#12] Re: Szukam gry Bilard stript

@PopoCop, post #11

nie wydaje mi się
[#13] Re: Szukam gry Bilard stript

@komarek360, post #10

Dzięki należą się PopoCopowi, to on pierwszy wpadł na właściwy trop ok, racja
[#14] Re: Szukam gry Bilard stript

@BULI, post #9

Nie znałem, ale właśnie zagrałem i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, bo z miejsca wciąga OK. Szkoda tylko, że twórca zostawił tyle niewykorzystanego miejsca na ramkach, a sam panel też jest zdecydowanie za duży na to, co oferuje. Mógł to przeznaczyć na przykład na większą mapę gry. Niemniej pozycja godnie reprezentuje AMOS-a.
[#15] Re: Szukam gry Bilard stript

@Umpal, post #14

Rzeczywiście ten Breed 96 wygląda fajnie!
[#16] Re: Szukam gry Bilard stript

@komarek360, post #10

Locomotion :)

link
[#17] Re: Szukam gry Bilard stript

@WojT_GL, post #16

Niestety nie :/
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem