kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#1] Arabian Nights 100% z pierwszego etapu?
Witam, mam takie dość nietypowe pytanie. Czy możliwe jest ukończenie pierwszego etapu w Arabian Nights i uzyskanie w podsumowaniu 100% ukończenia tego etapu. Wydaje mi się że zebrałem wszystkie klejnoty i znam ukryte komnaty, ale nie mogę osiągnąć pełnego ukończenia tego levelu.
[#2] Re: Arabian Nights 100% z pierwszego etapu?

@Gżegżółka, post #1

Kurcze, trzeba potestować. OK Mam co robić wieczorem. szeroki uśmiech
[#3] Re: Arabian Nights 100% z pierwszego etapu?

@Stoopi, post #2

fajna gierka, jedna z tych lepszych graficznie
[#4] Re: Arabian Nights 100% z pierwszego etapu?

@Stoopi, post #2

Hmmm challenge accepted. Wiele razy się zabieralem za tą gierkę i nigdy nie ukończyłem... Trzeba to zmienic
[#5] Re: Arabian Nights 100% z pierwszego etapu?

@WojT_GL, post #4

79% to wszystko co mam.
[#6] Re: Arabian Nights 100% z pierwszego etapu?

@Gżegżółka, post #1

W super frogu tez nie mozne miec wszystkiego zebrane , szczegulnie owoców w pierwszych etapach. Albo na księzycu jest pomieszczenie gdzie jest pełno przedmiotów ale nie da sie tam wejsc zdaje sie to ostatnia misja.
[#7] Re: Arabian Nights 100% z pierwszego etapu?

@Stoopi, post #5

Czyli jeszcze nikomu się nie udało? Ja znalazłem następujące sekrety:
1. Po wyjściu z celi, zaraz na początku można kucnąć przy pierwszej ciemnej jamie żeby wejść do ukrytego pokoju.
2. Po jeziorku z kwasem można kucnąć przy pierwszych drzwiach do celi.
3. Przy trzecich drzwiach też można kucnąć.
4. W pokoju z więźniem można rozbić prawą ścianę.
5. W pokoju z ogniem można kucnąć na platformie z pierwszą ciemną jamą.
7. Po labiryncie z wazami kiedy jest długi spadek można wejść do niewidzialnego tunelu po prawej stronie z trzema garnkami-trampolinami i masą diamentów.
8. a teraz wisienka na torcie, sekret w sekrecie. Będąc w ukrytej komnacie nr7 skaczemy na pierwszej trampolinie w lewo, pod sufitem jest niewidzialna półka, jeszcze raz do góry i znajdujemy kolejny ukryty pokój z przedmiotem który wygląda jak lampa dżina. Nie mam zielonego pojęcia do czego może służyć.

Koniec końców mój wynik na odprawie celnej to 88% ukończenia pierwszego etapu.

http://imgur.com/b9HrSZJ
http://imgur.com/AtmzPhw


Ostatnia aktualizacja: 21.05.2016 20:56:12 przez Gżegżółka
[#8] Re: Arabian Nights 100% z pierwszego etapu?

@Gżegżółka, post #7

udało mi się na 90%, pomysłów na więcej brak, może coś z lampą lub inna kombinacja przy tych 4 wazach, jeszcze poszukam

http://imgur.com/qOoiBt3
[#9] Re: Arabian Nights 100% z pierwszego etapu?

@BlackTiger, post #8

81% - kombinacje z wazami robiłem. Co najwyżej różne kolory uzyskuje w chwili przełączania ekranów.
[#10] Re: Arabian Nights 100% z pierwszego etapu?

@Stoopi, post #9

Bump, jak tam rezultaty? Komuś się udało?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem