[#1] Pinball Area
Pozwolę założyć sobie nowy wątek :)

Od dawien dawna istnieje sobie taka strona Pinball Area, którą stworzył Mailman.

Wyczytałem w innych wątkach o fliperach, że strona może być dalej aktualizowana tylko wystarczy przesyłać swoje wyniki. Tak sobie pomyślałem, że ludzie nadal grają w te flipery i biją rekordy (np. MadMan na Decrunchu na stole Ace of Space miał ponad 5 miliardów punktów) więc może czas odnowić lub ożywić rywalizację i w tym wątku wypisywać kto jakie rekordy w jakim amigowym fliperze pobił i czy wysłał do aktualizacji? :)

Prosiłbym również Mailmana o wypowiedzenie się czy mógłby publikować tutaj czy zaszły jakieś aktualizacje na stronie? Podstrona jest już na nowym serwerze jak coś. Na newsa to chyba by się nie nadawało a wątek byłby podbijany raz na jakiś czas.
[#2] Re: Pinball Area

@grxmrx, post #1

W sumie mam zdjęcie tego wyniku tak proforma, ale czy Alt nie ma może tego pliku .dat z wynikiem na tej A1200? :)
[#3] Re: Pinball Area

@grxmrx, post #1

Popieram pomysł. Ja bym wrzucał wyniki z Pinball Manii
[#4] Re: Pinball Area

@grxmrx, post #1

Grajmy we flippery :D
[#5] Re: Pinball Area

@madman15, post #2

Pewnie ma. Sprawdzę pózniej.
[#6] Re: Pinball Area

@Hellena, post #4

Potwierdzam- gramy OK
[#7] Re: Pinball Area

@grxmrx, post #1

Problemu nie widzę. Jeżeli zainteresowanie będzie, to i informacja o aktualizacji też.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem