[#1] Szukam gry Wings Real
Szukam gry Wings Real a w szczególności 2 dysk sprawny by z niego zainstalować na Hd grę te z sieci nie startują z drugiej dyskietki.
[#2] Re: Szukam gry Wings Real

@marcinm, post #1

Co to za gra Wings Real?
Może chodzi Ci o Wings?
[#3] Re: Szukam gry Wings Real

@Vato, post #2

Tak Wings
[wyróżniony] [#4] Re: Szukam gry Wings Real

@marcinm, post #3

No to może spróbować wersji oficjalnej? Niedrogo...
[#5] Re: Szukam gry Wings Real

@recedent, post #4

Dzięki za namiar gry ,czy trudno w tym sklepie kupić mając tylko zł?chodzi o płatność z konta złotówkowego.
[#6] Re: Szukam gry Wings Real

@marcinm, post #5

A nie wiem, ja jak tam kupuję to płacę PayPalem (którego saldo możesz doładować z normalnego "konta złotówkowego", tylko parę dni to zajmuje).
[#7] Re: Szukam gry Wings Real

@recedent, post #6

Muszę się w banku Śląskim zapytać czy mają PayPal.
[#8] Re: Szukam gry Wings Real

@marcinm, post #7

Zawsze możesz sobie z banku zamówić kartę "Przedpłacową" z niej możesz płacić w każdej walucie jak kredytową. Takie karty najczęściej są dla dzieci, ja mam taką z Johnym Bravo :)
[#9] Re: Szukam gry Wings Real

@Mowcaumarlych, post #8

Dzięki
[#10] Re: Szukam gry Wings Real

@marcinm, post #9

a mnie się udało zainstalować... co prawda pod winUAE ale jest dysk 2 "z sieci" z którego install odpala :)

o:


Ostatnia aktualizacja: 06.07.2016 19:17:11 przez softiron
[#11] Re: Szukam gry Wings Real

@marcinm, post #7

Muszę się w banku Śląskim zapytać czy mają PayPal.


To tak mniej więcej jakbyś poszedł do Śląskiego i się zapytał czy możesz u nich konto w PKO otworzyć
[#12] Re: Szukam gry Wings Real

@mailman, post #11

Dokładnie szeroki uśmiech
[#13] Re: Szukam gry Wings Real

@marcinm, post #1

A czy Ty kolego nie próbujesz czasem wkładać drugiej dyskietki WINGS przy starcie amigi i czekasz na pojawienie się czegoś? Jeśli tak to może na początek napisz nam jaką masz amigę, z jakim dyskiem, co się pokazuje jeśli odpalisz amigę bez żadnej dyskietki - poprowadzimy Cię za rękę do celu OK
[#14] Re: Szukam gry Wings Real

@Fest3r, post #13

Próbowałem na A 600 z dyskiem IDE i A 2000 dyskiem SCSI ,na pierwszej dyskietce nie ma instalatora jest na drugiej i próbowałem startować z tej drugiej dyskietki .
[#15] Re: Szukam gry Wings Real

@marcinm, post #14

Na A 600 WB 3.0 na A 2000 WB 2.1
[#16] Re: Szukam gry Wings Real

@marcinm, post #14

Ale probowales startowac sam plik HDinstall czy wkladales druga dyskietke przy zalaczaniu amig? Jesli to pierwsze to czy dostajesz jakis komunikat przy probie odpalenia? Czy sie odpala i potem cos jest nie tak?

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2016 20:54:45 przez Fest3r
[#17] Re: Szukam gry Wings Real

@Fest3r, post #16

Z samego pliku HDinstall miałem komunikat chyba (makedir fayled return code chyba 20) ale jutro zobaczę bo muszę iść do pracy.Z samej 2 dyskietki też próbowałem ale nic to nie dało.
[wyróżniony] [#18] Re: Szukam gry Wings Real

@marcinm, post #17

Generalnie chodzi o to, że skrypt instalacyjny gierki chce stworzyć folder T w ramdysku, a on już tam jest. Musiałbyś tak - po pierwsze odbezpieczyć dyskietkę, po drugie wyedytować w jakimś edytorze plik HDInstall, usunąć pierwszą linię skryptu i zapisać całość. Po tej operacji i ponownym uruchomieniu installer zapyta się o miejsce instalacji (wpisz np. o ile masz tak nazwaną partycję dh0:wings albo dh1:wings) i po krótkiej dyskotece, będziesz mieć gierką na dysku. Jeśli nie potrafisz tego zrobić wyślij mi na priv adres mailowy, odeślę Ci już spreparowanego adf.
[wyróżniony] [#19] Re: Szukam gry Wings Real

@marcinm, post #7

Kartą złotówkową możesz jak najbardziej płacić za granicą. Bank weźmie za to niewielką prowizję. Przykład: parę dni temu zamówiłem paczkę z USA o wartości około 190 USD. Bank przeliczył to na złotówki wg kursu średniego z dnia zakupui pobrał prowizję w wysokości około 30 zł.

Konto Inteligo

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2016 21:45:27 przez SuperBuster
[#20] Re: Szukam gry Wings Real

@Fest3r, post #18

Dziękuję koledze za rzeczową pomoc zrobiłem tak jak kolega napisał wszystko się zainstalowało a ja tak kombinowałem i nic mi nie wychodziło teraz jak się wie to takie to proste życia by mi brakło bym ja to wymyślił.
[#21] Re: Szukam gry Wings Real

@SuperBuster, post #19

Dziękuję za pomoc pójdę do banku porozmawiać.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem