kategoria: Szukam gry
[#1] Szukam Tank na amige
szukam takiej gry na amigę https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwim7sa4qozPAhVFzRQKHaVsCM8QjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fchomikuj.pl%2Fneox154%2FAndroid%2FGry%2FTank%2B1990%2B3.3%2C3317162429.apk(executable)&bvm=bv.132479545,d.d24&psig=AFQjCNG6T9wOxB5LIktHHzSweFFdo8cpYw&ust=1473855679320163
[#2] Re: Szukam Tank na amige

@komarek360, post #1

Super Tank chyba nie ma na Amigę. Najbliższe to chyba będzie to.
[#3] Re: Szukam Tank na amige

@komarek360, post #1

Ta gra też jest podobna do Tank na Nintendo/Pegasus Future Tank
[#4] Re: Szukam Tank na amige

@wolly, post #3

Ta gra to Crap. Recenzowałem ją na PPA.
[#5] Re: Szukam Tank na amige

@komarek360, post #1

Za takie wklejanie linków to się powinno bana dostawać zbanowac
[#6] Re: Szukam Tank na amige

@Sosabowski, post #5

Zgadzam się. Myślimy nad tym :D A na serio - już nie chodzi o to, że link nie jest podlinkowany ale dla zachowania kultury dyskusji OP powinien chociaż użyć jakiegoś skracacza
Coś takiego nie sposób nawet skopiować na telefonie.
[#7] Re: Szukam Tank na amige

@_arti, post #6

OP = Osobnik Pytajacy?
[#8] Re: Szukam Tank na amige

@WojT_GL, post #7

Na polski, to będzie chyba Autor wątku*


*) za dużo siedzę na zagranicznych forach...



Ostatnia aktualizacja: 17.09.2016 13:09:36 przez _arti
[#9] Re: Szukam Tank na amige

@_arti, post #8

Czyli taki OPerator danego posta.
[#10] Re: Szukam Tank na amige

@Andrzej Drozd, post #9

OP może też oznaczać Over Powered na forach poświęconych grom strategicznym i oznacza, że coś jest za silne. Pomijam, że tego typu sformułowania są tam nadużywane.

Ja też czasem bywam na zagranicznych forach i wiem co to OP. Niektóre internetowe skróty tak się wchłonęły do naszego ojczystego języka, że używamy ich bezwiednie.

Pomijam, że spolszczanie niektórych rzeczy wydaje się bez sensu - e-mail, SMS, webmaster itp. Tego typu angielszczyzny są w porządku i nie stosuje się spolszczeń, które mogą stracić swoje pierwotne znaczenie.
[#11] Re: Szukam Tank na amige

@Hexmage960, post #10

OK, kim/czym zatem jest OP na IRC?OK


Ja też czasem bywam na zagranicznych forach i wiem co to OP.


Proszę o regułkę, po akademicku.

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2016 00:12:28 przez Andrzej Drozd
[#12] Re: Szukam Tank na amige

@Andrzej Drozd, post #11

OP=Original poster

Osoba, która założyła dany wątek, jest autorem pierwszego postu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem