kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#1] Cyber Force - zniewolony umysł
Witam. Mam taki problem z grą, że w momencie gdy wchodzę do terminalu w poziomie 1 jest czarny ekran, nic nie widać, nie wiem co zrobić, jak rozwiązać ten problem ?
[#2] Re: Cyber Force - zniewolony umysł

@Majkel92, post #1

Próbowałeś inny obraz gry ?
Ja mam kopie i oryginał i jest ok .
[#3] Re: Cyber Force - zniewolony umysł

@vicol, post #2

Z kąd mam wziąć inny obraz gry ? Grę pobrałem z http://stare.e-gry.net/gry/cyber-force-zniewolony-umysl , grę odpalam przez emulator to może tam trzeba coś zmienić w ustawieniach ? nie mam pojęcia co z tym zrobić ?
[#4] Re: Cyber Force - zniewolony umysł

@Majkel92, post #3

Yag to zkond? Z kontowni! Klikash na gógle "emumamnia" lub "gra rom", ustawiash emulgator na kompatybile A500 i sru! Grash se i jush!OK

Edycyjo: Yag nie wiesh yag oostawitch na UAE A500. To na Wiki potchytay parametry, jakye ma A500 i to samo wpish na emulgatorze.OK

Kakusiu.szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2016 15:57:12 przez Andrzej Drozd
[#5] Re: Cyber Force - zniewolony umysł

@Andrzej Drozd, post #4

Dziękuje problem rozwiązany, ale teraz mam problem w terminalu wpisuje ten kod 34-A4 ale nic to nie daje, niby trzeba wpisać cale polecenie "otworzdrzwi 34-A4" ale nie ma tyle miejsca, żeby to napisać
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem