[#1] Celtic Legends problem z zapisem stanu gry Gotek/WinUAE
Jak w temacie.
Nie jestem wstanie zmusic ani Goteka (HxC) ani WinUAE do poprawnego zapisu stanu gry. Kombinowalem z .adf, .adf rozszerzony, .hfe i nic nie skutkuje...
Albo jest zawieszka totalna pod Gotekiem albo tu i tu stan zapisuje sie po dluzszym czasie ale przy probie odczytu dostaje niekompletny stan gry (jest mapka, kursor, ikonki ale nie ma postaci np..)
Ktos ma/mial podobny problem? Znalazl na to jakies rozwiazanie?
[#2] Re: Celtic Legends problem z zapisem stanu gry Gotek/WinUAE

@softiron, post #1



Ostatnia aktualizacja: 30.01.2017 20:36:53 przez Norbert
[#3] Re: Celtic Legends problem z zapisem stanu gry Gotek/WinUAE

@Norbert, post #2

Norbercie, to wiadomo natomiast chodzi o efekt ktorwgo nie jestem w stanie u siebie wygenerowac. Przeczytaj w czym jest problem.
[#4] Re: Celtic Legends problem z zapisem stanu gry Gotek/WinUAE

@softiron, post #3

Probowales czy procedura nagrywania stanu gry działa na prawdziwej stacji dysków?
Porownywales obrazy "sejwów" ze stacji, hxc, winuae?
Czy obraz stanu gry ze stacji dziala poprawnie na hxc, winuae?
[#5] Re: Celtic Legends problem z zapisem stanu gry Gotek/WinUAE

@Norbert, post #4

nie mam możliwości sprawdzenia dyskietkowej wersji - nie mam jak nagrać. Jak tylko będę mógł to tak sprawdzę. Dawno temu pamiętam że na dyskietkach działało bo jakoś się tą grę przechodziło nie na jedno posiedzenie....
[#6] Re: Celtic Legends problem z zapisem stanu gry Gotek/WinUAE

@softiron, post #3

Mam takie dwie gry orginalne - i zapis na orginale dziala
[#7] Re: Celtic Legends problem z zapisem stanu gry Gotek/WinUAE

@HOŁDYS, post #6

no właśnie...
a na nowych mediach ni chu chu...
znalazłem taki opis problemu:
link

ale u mnie to nie zdaje egzaminu.... próbowałem w 3 różnych pojemnościach custom disk, próbowałem w formacie hfe, sprawdzałem dorzucone do pena z Goteka obrazy rozszerzone dyskietek HFE, ADF. Z formatowaniem obrazu pod x-copy, bez formatowania... brak efektu.
[#8] Re: Celtic Legends problem z zapisem stanu gry Gotek/WinUAE

@softiron, post #7

Zawsze możesz użyć save state pod Winuae http://guide.abime.net/gguides/winuaec.htm

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2017 15:45:18 przez Dark_luke
[#9] Re: Celtic Legends problem z zapisem stanu gry Gotek/WinUAE

@Dark_luke, post #8

Można też użyć wersji WHDLoad (przy okazji z poprawkami w samej grze), wtedy nie będzie problemu...
[#10] Re: Celtic Legends problem z zapisem stanu gry Gotek/WinUAE

@Solo Kazuki, post #9

tak, save state albo WHDLoad załatwi sprawę emulatora... ale na Pińcecie nadal nie odpale z poziomu Goteka... a chciałbym się dowiedzieć w czym jest problem
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem