kategoria: WHDLoad
[#1] Jak zaktualizować whdload w classicWB
Ponoć najnowsza wersja WHDLoad nie ma już opłat i dlatego chciałbym się dowiedzieć jak zaktualizować owy program wbudowany w ClassicWB? Nie ukrywam że nie chce mi się na nowo wgrywać classica na kartę CF
[#2] Re: Jak zaktualizować whdload w classicWB

@Szynsz, post #1

- ściągnąć ze strony
- rozpakować
- przerzucić odpowiednie pliko do C: i S:
- PROFIT!

EDIT: właśnie spojrzałem, i jest skrypt instalacyjny w archiwum.



Ostatnia aktualizacja: 14.02.2017 18:32:32 przez _arti
[#3] Re: Jak zaktualizować whdload w classicWB

@_arti, post #2

A czyli taki banał? A podmieni to starą wersje czy zrobi jakby druga kopie?
[#4] Re: Jak zaktualizować whdload w classicWB

@Szynsz, post #3

No podmieni oczywiście. Zbackupuj sobie wpierw.
[#5] Re: Jak zaktualizować whdload w classicWB

@_arti, post #4

Ok dzięki :)

A jeszcze jedno pytanie, czytałem artykuł w FAQ o WHDLoad, ale wolę się upewnić. Do odpalenia gry potrzebuje albo plików adf albo dyskietek z grą, tylko jak dokładnie przebiega proces instalacji gry i jej odpalania?

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2017 18:38:41 przez Szynsz
[#6] Re: Jak zaktualizować whdload w classicWB

@Szynsz, post #5

Klikasz po prostu ikonę instalowania i leci. Instalator będzie Cię po kolei prosił o kolejne dyski z grą. Z tym że aby zainstalowac grę muszą to byc dyskietki oryginalne. Jeżeli chodzi o uruchamianie to po prostu klikasz ikonę gry w katalogu i tyle.
[#7] Re: Jak zaktualizować whdload w classicWB

@_arti, post #2

Ja tylko skopiowałem WHDLoad do C: i działa
To jest właśnie piękno systemu Amigi, którym zachwyciłem się dopiero po 15 latach postu...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem