kategoria: WHDLoad
[#1] Szukam gry platformowej na dwie osoby pod WHDLoad
Jak w temacie, poszukuje platformowej strzelanki na dwóch pod WHDLoad, ale z możliwością zapisu co każdy stage. Osobiście na dyskietkach mam ruff n tumble czy jakoś tak ale tam kod do pominięcia etapu dostaje się chyba co świat a mi zależy żeby był co plansze. Ktoś coś?
[#2] Re: Szukam gry platformowej na dwie osoby pod WHDLoad

@Szynsz, post #1

Alien breed
[#3] Re: Szukam gry platformowej na dwie osoby pod WHDLoad

@Szynsz, post #1

Enemy i Enemy 2 - platformowe strzelanki, ale z domieszką kombinowania (wykonuje się zadania).
Strzelanki mniej platformowe, ale bardzo dobre:
Chaos Engine, Chaos Engine 2 - każdy steruje swoją postacią,
Virocop - dwie osoby sterują jednym robotem.
[#4] Re: Szukam gry platformowej na dwie osoby pod WHDLoad

@Szynsz, post #1

np. Alcatraz
[#5] Re: Szukam gry platformowej na dwie osoby pod WHDLoad

@AmigaPL, post #2

Sprawdzilem na yt alien breed, ale nie widzialem tam mozliwosci zapisu miedzy levelami. Autor filmiku ktory ogladalem plynnie przechodzil miedzy misjami i nie pokazywal zadnej opcji zapisu. Kodow tez nie widzialem, filmik skonczylem na 3 mapie. Enemy nie przypadl mi do gustu, reszte sprawdze jutro.
[#6] Re: Szukam gry platformowej na dwie osoby pod WHDLoad

@Szynsz, post #5

W Alien Breed stan zapisujesz logując się do terminali z tego co pamiętam.
[#7] Re: Szukam gry platformowej na dwie osoby pod WHDLoad

@Hexmage960, post #6

Alien Breed wykorzystuje system kodów do leveli. Nie jestem do końca pewien czy da się tam zapisać stan gry.

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2017 08:17:10 przez nostrum666
[#8] Re: Szukam gry platformowej na dwie osoby pod WHDLoad

@nostrum666, post #7

Hmm a co ile leveli pojawia sie kod? Bo jak wspomnialem doszedlem do 3 i kodu nie bylo
[#9] Re: Szukam gry platformowej na dwie osoby pod WHDLoad

@Szynsz, post #8

Wkręcają Cię

"Alien Breed" nie podaje kodów do etapów. Są one w grze traktowane jako cheaty wpisywane przez Intex terminal. "Alien Breed Special Edition 92" kody do etapów już serwuje, ale tylko do niektórych (2, 3, 4, 5, 10), lecz nadal są one wpisywane przez Intex. "Alien Breed Tower Assault" rozdaje kody częściej, podobnie jak i "Alien Breed 2", które wprowadza się w menu głównym.

Amigowe gry platformowe nie były znane z tego, że szczodrze rozdawały kody do etapów. Raczej trzeba było przejść grę od początku do końca w jednym posiedzeniu. O funkcji zapisu stanu nie wspominając - nie te czasy. Nielicznym wyjątkiem jest np. "Soccer Kid", czy "Dojo Dan", ale znowu - to nie jest na dwóch graczy.

P.S. Ciężko trochę zgadnąć jakich gier szukasz. Z jednej strony piszesz o platformówce na dwóch graczy i jako przykład podajesz "Ruff'n Tumble", który na dwóch graczy nie jest... Może zerknij jeszcze na "Ugh!" lub "Troddlers"...

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2017 04:08:35 przez mailman
[#10] Re: Szukam gry platformowej na dwie osoby pod WHDLoad

@mailman, post #9

Z ruf n tumble chodzilo mi o model rozgrywki czyli chodzisz skaczesz strzelasz. Kurcze myslalem ze znajde takowa gre. Ten alien mi sie spodobal nie powiem, znalazlem kod na pomijanie poziomu wiec chyba przy tym zostane. A cos oprocz wyscigow i bijatyk znajdzie sie na babiczke na dwoch?

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2017 08:26:46 przez Szynsz
[#11] Re: Szukam gry platformowej na dwie osoby pod WHDLoad

@Szynsz, post #1

Wraz z synem Mikolajem polecamy Yo!Joe naprawde suuuuper giera na dwa joye szeroki uśmiech
[#12] Re: Szukam gry platformowej na dwie osoby pod WHDLoad

@BenHur, post #11

[#13] Re: Szukam gry platformowej na dwie osoby pod WHDLoad

@Solo Kazuki, post #12

Rod-Land z tej listy polecam, fajna grafika i bieganina :)
[#14] Re: Szukam gry platformowej na dwie osoby pod WHDLoad

@Szynsz, post #1

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem