kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#1] Speris Legacy - strażnik w tunelu
Jestem na etapie z tunelami (tym gdzie rozbraja się bombę). Zdobywam wszystkie klucze i docieram do strażnika pilnującego przejścia. Po rozmowie z nim usypiam w domku drugiego strażnika. Czekam przez długi czas aż strażnik pilnujący przejścia skończy swoją zmianę, ale nic takiego się nie dzieje.
Ile trzeba czekać aż strażnik skończy pilnować przejście?
[#2] Re: Speris Legacy - strażnik w tunelu

@PopoCop, post #1

Z tego co pamiętam to trzeba dać pastylki nasenne jednemu, poczekać na zmianę i dać drugiemu. A nie piszesz czy dałeś. Dokładnie to nie pamiętam
[#3] Re: Speris Legacy - strażnik w tunelu

@Hellena, post #2

Pastylki daje się tylko jednemu - temu co już śpi, żeby się nie obudził :)
Ale mniejsza z tym. Wróciłem do starszego savegame'a i przeszedłem etap od początku. Tym razem wszystko poszło jak trzeba i jestem już na kolejnym etapie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem