[#1] Project Paula
Znajomy podesłał mi dzisiaj link do ciekawych remiksów z amigowych gier - Project Paula - A synthwave/cyberpunk tribute to the Commodore Amiga years.

Wrzucam tu bo nie wiem czy na newsa się nadaje. Może ktoś nie wiedział, może ktoś polubi, może ktoś skomentuje ;)

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2017 22:07:44 przez grxmrx
[#2] Re: Project Paula

@grxmrx, post #1

Fajne, dzięki. A swoją drogą może w teleporcie poddział moduły, mp3, remixy amigowe, scenowe?
[#3] Re: Project Paula

@KM, post #2

Moim zdaniem dział Teleport jest niepotrzebny (pomijając już to, że ciągle co innego pod różnymi linkami się pojawia, zmieniają właściciele domen). Na początku internetu działały katalogi stron. Dzisiaj już tak się nie szuka informacji.
[#4] Re: Project Paula

@grxmrx, post #3

Właśnie zajrzałem do działu Teleport i mówię Wam: nie kasujcie go. Wiele perełek internetowych zniknęło pod ciężarem wielkich molochów. Taki odrębny, amigowy katalog internetowy jest bardzo potrzebny!

Zamiast wyszukiwać godzinami w Google, dzięki katalogowi mam wszystko to co mnie interesuje pod jednym kliknięciem myszy.

Zawsze lubiłem te wszystkie katalogi amigowe.
[#5] Re: Project Paula

@Hexmage960, post #4

Przyznam się, że od czasu do czasu korzystam z Teleportu, bo to bardzo wygodne rozwiązanie, a Google, czysto komercyjny produkt nie zawsze chce nam łatwo pomóc..

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2017 20:31:51 przez BULI
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem