kategoria:
[#1] OpenBOR
Na Aminet pojawił się port OpenBOR w wersji 68k. Są trzy wersje do wyboru V2, 060, 060-noFPU. AGA/RTG.


Video

Grałem z pliku .PAK, miałem problemy z missing files, ogólnie czasami program potrafi nie zadziałać.

Na razie uruchomiłem Beats of Range, ale działa więcej gier.
[#2] Re: OpenBOR

@TechNineWonder, post #1

Spoko szpil- trzeba przetestować ok, racja
[#3] Re: OpenBOR

@BULI, post #2

7 lat temu nie znalazłem motywacji, żeby spróbować zagrać, to może teraz...
[#4] Re: OpenBOR

@recedent, post #3

Ale to było na NG... A teraz tryumfuje Classic.

Jak by ktoś sobie chciał poczytać to tu jest Manual do OpenBOR. A gier można szukać pod zapytaniem "HUGE Openbor mods" trzeci link do mega.
[#5] Re: OpenBOR

@TechNineWonder, post #4

Była wersja na klasyka też (wczytaj się w tekst cytowanego newsa zresztą). A recenzję (sprzed lat dwunastu) masz tutaj.
[#6] Re: OpenBOR

@recedent, post #5

Ale chyba samej gry tu sportowano cały silnik. A port Beat of Rage był na PPC.

O tym wiem i jest to na Aminet, tylko nie chiałem nawiązywać bo tam w archiwum pisze że ma MorphOS 1.4x i Classic PPC się ślimaczy.

Z tym silnikiem chodzi oto że tam nie dało się odpalić innego pliku .PAK. Oprócz tego w "porcie"?


Ostatnia aktualizacja: 22.06.2017 12:10:35 przez TechNineWonder
[#7] Re: OpenBOR

@TechNineWonder, post #6

Hej, ktos zweryfikowal ktore mody dzialaja ? Ja dzis bede testowal...
[#8] Re: OpenBOR

@twardy, post #7

Ja sprawdzałem wersję pod WOS'a i 2mody które zapuściłem poleciały bez problemu ok, racja
[#9] Re: OpenBOR

@TechNineWonder, post #1

Podbijam temat.

Na PiStorm32, nawet na Pi3A+/AGA, działa rewelacyjnie. Właśnie skończyłem Beats of Rage i bawiłem się super. Ktoś może polecić (razem z linkami) sprawdzone mody, które działają (i wyglądają) dobrze na takiej konfiguracji (bez RTG).
[#10] Re: OpenBOR

@kempy, post #9

Ja rozumiem przywiązanie do AGA, ale kartę graficzną już masz, więc dlaczego z niej nie korzystać
[#11] Re: OpenBOR

@Norbert, post #10

Ze względów logistycznych - ten sam monitor który obsługuje dwa urządzenia i nie chce mi się bawić w przepinanie kabli co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2024 12:47:56 przez kempy
1
[#12] Re: OpenBOR

@kempy, post #9

Tutaj jest trochę fajnych tytułów. Osobiście rozpakowuje pliki PAK programem dla Windows, który znajduje się w archiwum razem z OpenBOR dla 68k.

Swoją drogą używam również OpenBOR na MorphOS-ie i Recalbox-ie (RPi3B+). Wersja dla 68k jest starsza, więc nie wszystkie tytuły będą działać prawidłowo.

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2024 11:26:52 przez Ponki1986
3
[#13] Re: OpenBOR

@Ponki1986, post #12

Dzięki. Właśnie takiego źródła szukałem, z starszymi modami, bo te nowe robione są już pod zupełnie inne wymagania.

Tak, rozpakowywanie PAK'ów to podstawa. Już różnica w wczytywaniu BoR w wersji #?.PAK a /data jest gigantyczna.

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2024 12:41:10 przez kempy
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem