kategorie: Pomoc w przejściu gry, Szukam gry
[#1] Witam problem z gra Desert Strike return to the gulf
Mianowicie problem polega na tym ze po przejsciu drugiej misji podczas ladowania sie trzeciej wyskakuje blad o tresci "ah-uh disc error please re-boot game" i taki gostek z wykrzywiona minka googlowalem juz troche o tym problemie i na jednym forum znalazlem goscia ktory ma ten same problem ale pisal o nim w 2007 i nikt mu nie odpisal wiec mysle ze nie jestem sam z tym a rozwiazanie musi byc, probowlaem orwniez sciagnac inna wersje deserta ale z reguly trafiam na te gorsze SEGA z przyspieszonym gameplayem. ktos cos jakies pomysly? jako dzieciak kochalem ta gre i natrafilem na nia po kilkunastu latach gdzies przypadkiem i postanowilem ja znalesc i przejsc wkoncu no i w polowie sie zesralo.
[#2] Re: Witam problem z gra Desert Strike return to the gulf

@gajun5, post #1

Wersja whdload tez stwarza takie problemy ?
[#3] Re: Witam problem z gra Desert Strike return to the gulf

@Norbert, post #2

no wlasnie ja mam tylko wersje whdload. wiec tak to whdload stwarza ten problem mam obrazy 3 discow i wszsytko dzialallo wporzadku dziweik intra obraz wszystko w 100 % jak na amidze i nagle error po przejsciu 2misji , wydaje mi sie ze to problem z dyskiem moze zle zostal nagrany czy cos
[#4] Re: Witam problem z gra Desert Strike return to the gulf

@gajun5, post #3

Miałeś gotowa instalkę czy sam ją tworzyłeś?
[#5] Re: Witam problem z gra Desert Strike return to the gulf

@Norbert, post #4

gotowa z neta
[#6] Re: Witam problem z gra Desert Strike return to the gulf

@gajun5, post #5

Zagraj z dyskietek.
[#7] Re: Witam problem z gra Desert Strike return to the gulf

@Norbert, post #6

Podepne sie pod temat ale z innym problemem. Po zainstalowaniu WHDLoad wersji, gra sie uruchamia, dochodzi do ekranu tytulowego i dalej nalezy wcisnac fire zeby zaczac grac. W tym momencie wywala do WB z komunikatem: Exeption "Integer Divide by Zero" ($14) at $8000E occured." Przy starcie mam zaznaczony tylko waitbutton, wersja WHDLoad to 18.3. Chwilowo nie mam dostepu do Ami wiec instaluje na to na karcie CF pod WinUAE w konfiguracji mniej wiecej mojego sprzetu czyli A500+ACA500+. Procek ustawiony 010. 1MB Chip, 8MB Fast, cpu 28Mhz.
Co moze powodowac problem i jak to wyleczyc?

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2017 13:58:12 przez softiron
[#8] Re: Witam problem z gra Desert Strike return to the gulf

@softiron, post #7

A jak ustawisz klocek na 020 lub 030?
[#9] Re: Witam problem z gra Desert Strike return to the gulf

@kwaku85, post #8

Na 020 problem znika. Czyli co, na A500 nie pojdzie z WHDL.
[#10] Re: Witam problem z gra Desert Strike return to the gulf

@softiron, post #9

A np Jungle Strike nie ma tego problemu i dziala normalnie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem