kategorie: Instalacja gier, WHDLoad
[#1] Gdzie skopiowac pliki z grą WHDload
Witam wszystkich forumowiczów!
Na wstępie chciałem zaznaczyć, że przeszukałem forum pod kątem mojego zapytania,ale nie znalazłem jasnej odpowiedzi (tylko instrukcję instalacji Whdload) . Posiadam od niedawna A1200 z kartą CF i zainstalowanym Whdload.Nie chcę instalować wszystkiego od początku,ale chciałem dodać dodać jakieś gry z posiadanych i w tym celu chcę zastosowac przejscówkę CF -IDE w pececie i WinUAE, który udało mi się skonfigurować.
1)Do jakiego folderu wgrać adf, tak żeby były widoczne przez zainstalowany Whdload?
2) Czy to muszą być obrazy dyskietek,bo tylko dyskietki mam, czy konieczne są rozpakowane pliki z grą?
Przepraszam z góry, bo może pytania jest "lamerskie",ale mam Amigę po 20 latach:)

Dziękuje z góry za pomoc!
[#2] Re: Gdzie skopiowac pliki z grą WHDload

@piotej_123, post #1

Kolega chyba nie do końca rozumie o co w tym chodzi albo nie przeczytał instrukcji dokładnie. Samo posiadanie WHDload na dysku to nie wszystko. Trzeba do tego jeszcze instalator do danej gry, który można pobrać ze strony WHDload. Dodam tylko że gry muszą być oryginalne. Gdy już będziesz miał instalator danej gry, to on zainstaluje grę tam gdzie wskażesz i będzie działało.
[#3] Re: Gdzie skopiowac pliki z grą WHDload

@piotej_123, post #1

odczytaj PM...
[#4] Re: Gdzie skopiowac pliki z grą WHDload

@sunater, post #3

Coś mi się wydaje że pomyliłeś dwie rzeczy: pliki .adf które używa sie w Goteku i z nich gra, lub instalujesz w slotach stacji dysków w WINUAE. Druga rzecz to WHDLoad gdzie z ORYGINALNYCH dyskietek robi ci instalki do wykorzystania pod WHDLoad. Natomiast jeśli chcesz używać gier pod WHDLoad zdobytych ze znanego portalu to po prostu kopiujesz je byle gdzie.
[#5] Re: Gdzie skopiowac pliki z grą WHDload

@Stoopi, post #4

Hmm...No tak,przyznaję że nie do końca to rozumiem, bo nigdy nie miałem do czynienia z Amigą z HDD i nawet nie znam struktury plików/katalogów takiego dysku systemowego, stąd moje pytania. Doczytam temat:)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem