[#1] Crazy Priest extra
Po długim czasie i wielu zarwanych nockach, udało nam się ukończyć księżula. Pełna wersja gry zawiera 2 tryby - dla jednego gracza oraz multiplayer, z którego jesteśmy najbardziej dumni.

Oto film z prezentacji na RKLE. Grze udało się zająć 3 miejsce. Więcej szczegółów później :)





Tutaj jest filmik z testowania muliplayera. Gralem z kobita:D



Link. Gra do pobrania:

POBIERZ MNIE

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2017 14:32:30 przez aszu

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2017 14:34:07 przez aszu
[#2] Re: Crazy Priest extra

@aszu, post #1

Mega dźwięki :) Bardzo ładnie wygląda i jest dynamikaOK Multiplayer?! -zajebbiście!!!
[wyróżniony] [#3] Re: Crazy Priest extra

@mastaszek, post #2

Udało mi się skopać tyłek Sordanowi w multiplayerze! Co prawda tylko raz, ale się liczy. Multi jest mega proste ale tak wciąga i ekscytuje, że dawno się aż tak dobrze przy grze nie bawiłem.

Dźwięki zrobiły furorę i aż do końca demo compos było słychać wszechobecne "BŁEEEE". Propsy dla Sordana, bo sam te dźwięki zsyntetyzował swoją paszczą ;)

Jedyne co mnie boli to wymagania sprzętowe. No ale nie można mieć wszystkiego. Może jak złożę w końcu swoją proteinę to będzie to na tym jakoś grywalne.

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2017 14:41:07 przez teh_KaiN
[#4] Re: Crazy Priest extra

@teh_KaiN, post #3

Multi to zawsze miły dodatek, jak ma się kumpla/kumpelkę.

Gra wygląda znakomicie, bardzo lubię tego typu labiryntówki. Przypomina mi pod wieloma względami Robbo, tylko te stwory bardzo szybko latają.

Przy okazji zagram.
[#5] Re: Crazy Priest extra

@aszu, post #1

Mialem okazje zagrac w ksiezulka na RetroKompie... Alez to jest w multiplayerze miodne!!! Co za emocje! MASAKRA! W pelni zasluzone miejsce na podium gamedev compo i po raz kolejny gratulacje za ten swietny tytul. Kawal dobrej roboty.

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2017 15:38:46 przez Axi0maT
[#6] Re: Crazy Priest extra

@Axi0maT, post #5

Podepnę się z gameplayem:

a od 07:00 - także multiplayer
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem