kategoria: Szukam gry
[#1] Amiga 600, "większe" gry na ECS
Jako posiadacz Furii, 2 MB chipu i tak dalej, i niedawno zaciekawił mnie temat "większych" objętościowo gier działających na ECS. Np. takich, które działają wyłącznie z HDD/CD. Wczoraj odpaliłem Wasted Dreams (wersję "przerobioną" na HDD), który moim zdaniem jest świetny (i po polsku) oraz Final Odyssey: Theseus Verses The Minotaur, również ciekawa.

Znacie jakieś gry, mające podobne wymagania? Na pewno Hare Raising Havoc działa tylko z HDD. Gdzieś także obiło mi się o uszy, że pod ECS działa (niby) Alien Breed 3D...?

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2017 10:25:21 przez Drakon
[#2] Re: Amiga 600, "większe" gry na ECS

@Drakon, post #1

Pod ECS zadziała Nemac IV i Gloom Deluxe. AB3D to tylko AGA.
[#3] Re: Amiga 600, "większe" gry na ECS

@recedent, post #2

Glooma mam, Nemaca też, tylko muszę przetestować.
[#4] Re: Amiga 600, "większe" gry na ECS

@Drakon, post #1

Polecam Code name Hell Squad, tych samych twórców co Wasted Dreams.
[#5] Re: Amiga 600, "większe" gry na ECS

@PopoCop, post #4

Widziałem demo, ale jakoś nie przypadło mi do gustu - może dam jej jeszcze raz szansę :)
[#6] Re: Amiga 600, "większe" gry na ECS

@Drakon, post #1

Jeszcze JetPilot i Coala (taki niby symulator śmigłowca) wymaga 020+ i ECS.
Właściwie każdy symulator (Gunship 2000, F-117A czy Tornado) lotu nabierze kolorytu na dopalonej A600.
[#7] Re: Amiga 600, "większe" gry na ECS

@Drakon, post #5

Jak znasz niemiecki to:
Biing! albo Erben Der Erde. Ta ostatnia wyszła niedawno po angielsku dla Amig z AGA lub ECS.

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2017 13:49:42 przez PopoCop
[#8] Re: Amiga 600, "większe" gry na ECS

@PopoCop, post #7

Uczyłem się 4 lata w liceum, ale nie wiem, czy chcę sobie przypominać .
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem