[#1] Colonization i brak niektórych budynków - np. college.
Ostatnio wróciłem sobie do Colonization i mam problem z rozwojem swojej kolonii. Ze szkół mam tylko ,podstwową'. Nie ma w menu budowy innych budynków poza podstawowymi. Nie ma także doków do budowy statków. W czym jest problem? Może coś mi wyleciało od ostatniego grania... Wydaje mi się, że po wybudowaniu szkoły powinien się ukazać następny poziom - college, a potem chyba university a tu nic.
[#2] Re: Colonization i brak niektórych budynków - np. college.

@Rafał A-3000, post #1

A nie jest tak, że osada musi być odpowiedniej wielkości, albo coś? Kurczę, prawie nie pamiętam tej gry.
[#3] Re: Colonization i brak niektórych budynków - np. college.

@recedent, post #2

Tak, musisz mieć spełnione odpowiednie wymagania, zazwyczaj wielkość osady. Niektórych budynków nie wybudujesz jak nie masz spełnionych odpowiednich wymogów. Np. palisada wymaga kolonii wielkości 3, a college chyba 5 (ale głowy nie dam, a nie chce mi się sprawdzać).

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2017 11:44:41 przez Solo Kazuki
[#4] Re: Colonization i brak niektórych budynków - np. college.

@Rafał A-3000, post #1

Z Colonization zawsze będę pamiętał muzykę :)
[#5] Re: Colonization i brak niektórych budynków - np. college.

@Solo Kazuki, post #3

Rzeczywiście. Masz rację.
Niedawno kolejny raz kończyłem Cywilizację i zauważyłem zgodnie z różnymi opisami gry, że Colonization jest bliźniacza. Jak się okazuje bliska jest także ,wikipedią'. Szkoły rzeczywiście wymagają odpowiedniej liczby mieszkańców miasta, nie bardzo jednak rozumiem opisu wymagań stoczni. Na szczęście to co najważniejsze już mam.OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem