kategoria: WHDLoad
[#1] Problemy z whdload
Cześć. Mam problemy z niektórymi grami które kiedyś działały a teraz nie chcą ...
Przykład Jaguar XJ220 który po wybraniu języka wywala mnie do WB z komunikatem.
Exception „Line 1111 Emulator ($2C) at $82B76 occured.
Spotkaliscie się z czymś takim - w czym szukać rozwiązania ?
[#2] Re: Problemy z whdload

@Marosław, post #1

A co między czasie zmieniłeś w Amidze ?
[#3] Re: Problemy z whdload

@Norbert, post #2

Dołożona karta ACA1221ec ale obstawiam chyba jakiś problem z Wb ponieważ eksperymentowałem z Classicem od Lite do Adv. Wcześniej na lite wszystko chodziło. Od czasu Classic WB Full takie klocki :(
[#4] Re: Problemy z whdload

@Marosław, post #3

Karta SD czy dysk twardy?
[#5] Re: Problemy z whdload

@Marosław, post #1

Zaznaczasz ikone gry>>>information z paska>>> dopisujesz komende novbrmove oraz noautovec ... Upewnij sie ze po dopisaniu nacisniesz enter i przycisk save.

To moj problem niedawny. Permanentne rozwiazanie to na aktualnym sprzecie zainstalowac wszystko od nowa. Dziwne ale ClassicWB ma to do siebie ze jesli na sprzecie X go instalujesz, przeniesiesz dysk/SD do maszyny Y (nawet takiej samej p/w sprzetowym!) to takie bledy beda wyskakiwac...

I maxTransfer nie ma tu nc do gadania...

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2018 23:33:33 przez BomberMAX
[#6] Re: Problemy z whdload

@BomberMAX, post #5

A co ma ClassicWB do WHDLoad? Chyba tylko to, że jakoś kiedyś rozpowszechniany był z pirackim kluczem. Zaproponowane przez Ciebie opcje na niektórych konfiguracjach mogą uniemożliwić wyjście z gry przez ustawiony klawisz. Używanie ich to ostateczność.
[#7] Re: Problemy z whdload

@mailman, post #4

Karta SD
[#8] Re: Problemy z whdload

@Marosław, post #7

Maxtransfer ustawiony?
[#9] Re: Problemy z whdload

@mailman, post #6

Nie wiem jak to wytłumaczyć ale ma związek. Postawiłem od npwa ClassicWB i WhdLoad działa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem