[#1] Zaginiona dyskietka WORMS, Śląsk... i nie tylko
Zwracam się z prośbą do wszystkich użytkowników AMIGI, w szczególności tych zamieszkujących Śląsk. Otóż w latach młodości bawiłem się trochę w tworzenie rożnych poziomów (plansz) do ROBAKÓW. Jedne były lepsze inne do d..y ale większość i tak bezpowrotnie przepadła. Ale jest cień szansy że coś się zachowało. Mianowicie swojego czasu pożyczyłem AMIGĘ wraz ze wszystkimi dyskietkami i gratami znajomemu z Sosnowca. I choć AMIGA do mnie wróciła to dyskietki już nie, a wśród tych dyskietek były właśnie WORMSY z kilkoma (dwoma na pewno) moimi planszami. I tutaj właśnie pojawia się moja prośba do wszystkich którzy mają WORMSY na dyskietce, chodzi o to aby sprawdzić czy nie ma tam czasem planszy o nazwie DOM. Jeżeli ktoś znajdzie coś takiego to byłbym wdzięczny gdyby znalazca podesłał by mi obraz takiej dyskietki lub nawet sam plik DOM. Prośba głównie skierowana do mieszkańców Śląska ale nie tylko jako że ścieżki AMIGOWCÓW nie znają granic. Z góry dziękuję.
[#2] Re: Zaginiona dyskietka WORMS, Śląsk... i nie tylko

@nostrum666, post #1

Tak to już jest z tym Sosnowcem idę szukać u siebie ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem