[#1] Evil's doom intro?
Na aminecie jest chyba intro, czy filmy do evil's doom.
Rozpakowuje wszystko do jedego katalogu i uruchamiam instale. Sypie tylko błędami,że nie może niczego znaleźć.
Instalował to ktoś??

http://aminet.net/search?query=edoommovie
[#2] Re: Evil's doom intro?

@ponior, post #1

Komenda join ma 2 błędy jeśli używane są wzorce plików.
W skrypcie jest join olylogo#? to olylogoanim.
Join najpierw otwiera olylogoanim a potem zaczyna otwierać po kolei pliki pasujące do wzorca w kolejności listowania, czyli nieposortowanej. Jako, że plik docelowy też pasuje, też jest otwierany ponownie co daje właśnie błąd. Nawet jeśli zmienisz nazwę na inną cała reszta nie musi być dołączona w odpowiedniej kolejności.

Najlepiej ściągnij z aminetu jakiś zamiennik i posklejaj to ręcznie.
[#3] Re: Evil's doom intro?

@cholok, post #2

Moze nie do konca zwiazane z tematem ale ostatnio jest moda na wydawanie starych gier ktore nie doczekaly sie wydania te 20 czy 30 lat temu. Tak sobie mysle ze Evil's Doom by sie swietnie wkomponowal w ten trend, o ile tylko ktos podjalby sie tego trudu i sklecil wersje z poprawionymi bledami oraz z filmikamk. Osobiscie uwazam te gre za jedna z najlepszych dla Amigi ever i chetnie zakupilbym taki egzemplarz.

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2018 22:28:45 przez Axi0maT
[#4] Re: Evil's doom intro?

@cholok, post #2

Ok. Zadziałało. Dzięki.
Ale to tylko krótka animacja co będzie zawierać gra w wersji CD.
[#5] Re: Evil's doom intro?

@Axi0maT, post #3

Ale już taką wersję wydano.

link: http://www.indieretronews.com/2014/09/evils-doom-incredible-rpg-dungeon.html
[#6] Re: Evil's doom intro?

@damianx, post #5

Dokładnie. To jest tak, jak się nie śledzi co zostało poprawione, a potem marudzi na coś, co już dawno zrobione.
Podobna sprawa z Ambermoon - wyszła wersja poprawiona, a mało kto o tym wie...
[#7] Re: Evil's doom intro?

@Solo Kazuki, post #6

Masz na myśli patcha czy zupełnie nowe adfy/dmsy pisząc o Ambermoonie?
[#8] Re: Evil's doom intro?

@Solo Kazuki, post #6

Chyba sie nie zrozumielismy bo ja mowie kompletnie o czyms innym. To ze ktos tam wzial na ruszt stara gre, poprawil kilka bledow i puscil w net to jedno. Ja mowie o profesjonalnym wydaniu gry tak jak teraz sie popularnie robi na innych platformach (na Amidze nie widze tego trendu wiec mozliwe ze jest to temat dla was zapewne calkowicie obcy). Wyjasniajac wiec - chodzi o to ze sa wydawcy takich gier ktore nie zostaly kiedys oficjalne wydane ale zostaly ukonczone w 90-100% (mimo to z jakichs powodow nie trafily na rynek). Tacy wydawcy kontaktuja sie z autorami gry i po latach profesjonalnie wydaja taki tytul. WYDANIE FIZYCZNE, w pudelku, a czesto rowniez w bogatej kolekcjonerskiej wersji. Przyklady, kilka pierwszych z brzegu:
link
link
Tak wiec panowie, nie zadne adfy czy pliki z netu. Mysle ze daleko mi do marudzenia. Po prostu chcialbym realnie kupic gre ktora tak bardzo mi sie podoba.

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2018 09:16:16 przez Axi0maT
[#9] Re: Evil's doom intro?

@Axi0maT, post #8

Nie chcę ciebie martwić, ale Genesis czy N64 ma się "lepiej" niż Amiga. Nie wspomnę o "przebitce" ilości sprzętu na rynku. Więc mnóstwo wody w Wiśle upłynie, zanim ktoś tak "wyda niewydaną grę".

Ja bym się jednak skupił na "połatanych nieoficjalnych wydaniach". Czekając na te "oficjalne" można się nie doczekać...
[#10] Re: Evil's doom intro?

@Solo Kazuki, post #9

Ale ja nie mowie ze te nieoficjalne poprawki sa zle i ich nie bede tykal. Wiem o nich. Chodzi mi jedynie o to ze chcialbym miec oficjalne wydanie - w pudelku na poleczce.

Masz racje ze konsole maja sie zwykle lepiej od Amigi bo sprzedaly sie duzo lepiej i maja wieksze grono fanow jednak wydanie gry na kartridzu jest nieporownywalnie drozsze niz zrobienie wersji na CD dla Amigi. Jesli autorzy nie mieliby wygorowanych oczekiwan finansowych (w sumie to i tak nigdy nic nie zarobili na tej grze), to jestem przekonany ze za ok 10 euro spokojnie moznaby ta gre wydac w niewielkim nakladzie 100-200 egzemplarzy. Dziwie sie ze na Amidze nie ma takich inicjatyw... no chyba ze z gory sie zaklada ze na amidze nic sie przez lata nie zmienilo i ze znow sprzedaloby sie 10 egzemplarzy a reszta by nie kupila bo "mozna miec to samo za free".
[#11] Re: Evil's doom intro?

@Axi0maT, post #10

A ja nie pisałem o "nie tykaniu" czy "tykaniu" nieoficjalnych wersji, tylko o czekaniu na oficjalne. To trochę jak "Czekając na Godota" może być, wiesz?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem