[#1] Gambleriada '96
Te loga Amigi na samym starcie, na stoisku Micronika w serduszkach

[#2] Re: Gambleriada '96

@tbone, post #1

Dzięki za przedni prezent na zająca. Ech przypomniało się to i owo. Te Adaxy, Cypress Hill, no i teraz wiem, dlaczego Techland dzisiaj rządzi .
[#3] Re: Gambleriada '96

@tbone, post #1

Byłem na kilku takich Gambleriadach. Fajna sprawa. Później nagle przestały być organizowane. A szkoda, bo były naprawdę bardzo fajne.
[#4] Re: Gambleriada '96

@KM, post #2

Ewidentnie na stoisku Techland sprawdziłbym dogłębnie każdy program szeroki uśmiech
[#5] Re: Gambleriada '96

@kubaslonka, post #4

Ja też.
[#6] Re: Gambleriada '96

@tbone, post #1

Byłem na tamtej edycji ;) Byłem też rok wcześniej dzięki kumplowi z wyższej klasy w liceum, jechali na jakieś spotkanie z którymś z aktywnych wtedy polityków (jeśli pamięć mnie nie myli chyba z Korwinem). Oczywiście nas interesowało to wtedy dużo mniej niż gry i komputery więc wynajęliśmy taryfę, urwaliśmy się z tego spotkania i pojechaliśmy na Gambleriadę :) Piękne czasy ... Ktoś może pamięta w jakiej miejscówce odbywała się Gambleriada w 95 ? Jakaś hala sportowa lub kino ? Pamiętam tylko, że było to dość nietypowe miejsce jak na targi. BTW. Fajna ta pani z Techlandu szeroki uśmiech
[#7] Re: Gambleriada '96

@uroboric_tom, post #6

Ktoś może pamięta w jakiej miejscówce odbywała się Gambleriada w 95 ? Jakaś hala sportowa lub kino ? Pamiętam tylko, że było to dość nietypowe miejsce jak na targi


W 1995 roku było w kinie Capitol, w 1996 na Torwarze.
1
[#8] Re: Gambleriada '96

@mailman, post #7

Było coś podobnego w tamtym czasie w Gdańsku, nie pamiętam jak się nazywało, może komputer show. Mieściło się na ul.Beniowskiego.
A co do SevenStars to do mojej skromnej kolekcji trafiła ostatnio gra Desert Wolf.
[#9] Re: Gambleriada '96

@tbone, post #1

Pojawiła się druga część materiału z Gambleriady
[#10] Re: Gambleriada '96

@philipo, post #9

Najlepszy jest fragment filmu od 17m25s. "To jednak jeszcze nie wszystko na dziś. Dla wszystkich właścicieli Amig mam bardzo dobrą wiadomość. Jeszcze nie tak dawno Amigi były najpopularniejszym komputerem domowym zarówno w Polsce jak i na świecie. Sytuacja ta uległa nieco zmianie podczas perturbacji w byłej firmie Commodore. Obecnie wygląda na to, że sytuacja Amigi ustabilizowała się i wraca do normy" - jakbym słyszał Roberta. szeroki uśmiech
[#11] Re: Gambleriada '96

@Leon, post #10

Ty słyszałeś, a ja nawet podejrzewam, że go widziałem na tym filmie, ale nie wiem który to. Robercik trzymaj się.
[#12] Re: Gambleriada '96

@philipo, post #9

podobno są tam jakieś hostessy w strojach Lary. W której minucie są? Bo chciałbym se popaczać siedzi, pije i chrupki
[#13] Re: Gambleriada '96

@snajper, post #12

1:45...
pacz... aż Ci gały wylezą :D
[#14] Re: Gambleriada '96

@softiron, post #13

Nie wiem jak tu z wiekiem tych co wtedy mieli po 18 lat, ale odruchy macie prawidłowe OK tak trzymać.
[#15] Re: Gambleriada '96

@Adinfo, post #14

W starych piecach diabeł pali!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem