[#1] Fightin'Spirit - wczesna wersja
W sumie w tym temacie Dreamkatcha na swoim blogu już napisał naprawdę bardzo obszerny wyczerpujący i fajny artykuł :)
link

Ja mam za to kilka grafik z wczesnej wersji którymi mogę się podzielić:

lista wojowników bez tygrysa i jaszczura


na tym etapie zamiast tygrysów były flagi


food truck miał mniej detali i na plaży nie było deptaka


trochę inny baner


nie było mostku, tylko walka toczyła się po kostki w wodzie


na koniec kilka wczesnych wersji fighterów
[#2] Re: Fightin'Spirit - wczesna wersja

@Gżegżółka, post #1

Ciekawe rzeczy, ten mostek podobny do Elfmani.
[#3] Re: Fightin'Spirit - wczesna wersja

@Gżegżółka, post #1

Apropos NEO Spoftware.

Niedawno przeglądałem jakieś stare płyty CD na "jarmarku z starociami" i wśród starych gier PC CD-ROM znalazłem jakąś produkcji właśnie NEO Spoftware- nie wiedziałem, że chłopaki tworzyli dalej na pod tym szyldem!
Jak się okazało, od 2001 stali się Rockstar Vienna i weszli w skład Rockstar Games.
Działali do 2004 roku, kiedy to zostali "zlikwidowani" ok, racja

Byli odpowiedzialni miedzy innymi za konwersję Max Payne (2001) i Max Payne 2 (2003), a także Grand Theft Auto: Double Pack (2003) na konsolę Xbox i Max Payne 2 na konsolę PlayStation 2 (2003) ok, racja
[#4] Re: Fightin'Spirit - wczesna wersja

@Gżegżółka, post #1

Fajne wygrzebałeś ciekawostki dla jednej z lepszych nawalanek dla mnie. Lorentz jeszcze bez monoklu hihi. Wiadomo coś czy była wersja demonstracyjna bez tych zmian które później nastąpiły?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem