kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#1] Prehistorik - jakie znacie sekrety?
Witam :) Zabrałem się za granie w pierwszego Prehistorik od Titusa po przeczytaniu ciekawego opracowania serii tych gier na blogu Hardcore 101. Na pierwszym etapie udało mi się znaleźć dwa sekretne pomieszczenia pełne jedzenia po zanurzeniu się w odpowiednim miejscu. Na drugim etapie, zimowym, nie znalazłem takich ukrytych pokoi, tylko pojedyńcze punkty po uderzeniu w podłoże. Czy na dalszych etapach też są takie ukryte pomieszczenia czy już ich nie ma?
[#2] Re: Prehistorik - jakie znacie sekrety?

@Gżegżółka, post #1

Jak dobrze pamiętam to czasami trzeba w pomieszczeniu iść dalej w prawo, na pewno gdy z prawej strony jest tylko ognisko i za nim nic nie ma, tak mi się kojarzy.
[#3] Re: Prehistorik - jakie znacie sekrety?

@asman, post #2

Tak, niektóre jaskinie mają na końcu znak. Jak się go przejdzie to jaskiniowiec zyskuje kilka sekund nieśmiertelności i pojawia się w innym miejscu na planszy. Czasem po prostu pojawia się na tym samym ekranie przy wejściu do jaskini albo na innej platformie, czasem pojawia się parę ekranów wcześniej i trzeba nadrabiać podróż w prawą stronę. W sumie to żaden sekret, w instrukcji obsługi gry było to opisane.
[#4] Re: Prehistorik - jakie znacie sekrety?

@Gżegżółka, post #3

Wróciłem z urlopu, skończyłem grę, ale nie znalazłem żadnych innych sekretów na pozostałych planszach.
Sprawdziłem wszystkie przepaści w etapie leśnym i jaskiniowym po kilka razy i nic.
Etap leśny ma trochę ukrytego jedzenia jeśli przywali się maczugą w odpowiednie miejsce w podłodze, na etapie z lawą nawet tego nie było.
[#5] Re: Prehistorik - jakie znacie sekrety?

@Gżegżółka, post #4

Ciekawe, że na początku gry dali coś takiego a dalej już nie.
[#6] Re: Prehistorik - jakie znacie sekrety?

@mailman, post #5

A może tam trzeba było zbierać jakieś literki które coś otwierały?
W 1ę nie grałem ale w 2ce coś takiego było.
[#7] Re: Prehistorik - jakie znacie sekrety?

@mailman, post #5

Pierwsze prawo tworzenia etapów do gier - najpierw zaczynasz od poziomów ze środka gry, a na końcu robisz pierwsze - wtedy jesteś już bardziej wprawiony, przez co są one lepiej zrobione i gra robi znacznie lepsze pierwsze wrażenie.

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2018 17:04:34 przez teh_KaiN
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem