[#1] Muzyk poszukiwany.
Rzucę luźny temat; poszukuję osoby (muzyk) która podjęła by się stworzenia 4-5 krótkich modułów w Protrakerze, koder i grafik już są. Projekt zacznę w przyszłym roku, więc czasu jest sporo. Rozpoczęcie projektu jest uzależnione od paru zgód zatem do końca nie jestem pewny co do wejścia go w życie. Post ma dla mnie charakter informacyjny; czy jest sens zaczynać projekt (gra pisana w Amosie) i czy byłby odzew w tym temacie. Możecie już wywalać kubły zimnej wody na mnie.
[#2] Re: Muzyk poszukiwany.

@Stoopi, post #1

Chętnie bym się podjął tematu bo zajmuje się zawodowo produkcją muzyczną,jednak nie ogarniam dobrze Protracker'a.
OD 12 lat tworze w FL studio, więc jesli dałoby się bez problemu przekonwertować wave do foramtu .mod i jakby to działało na amidze to bez problemu pomogę.
Zrobie research czy da się to wykonaćOK


Ostatnia aktualizacja: 09.09.2018 17:20:18 przez FeRu
[#3] Re: Muzyk poszukiwany.

@Stoopi, post #1

a co to bedzie za projekt? Kolejny klon Superfroga?
[#4] Re: Muzyk poszukiwany.

@selur, post #3

@Selur
To będzie gra z szerokiego przekroju gier logicznych, stąd potrzeba wielu "zapychaczy czasu" w trakcie rozgrywki. To tyle co mogę powiedzieć, również na priv niewiele więcej powiem. Mogę dodać że to konwersja gry z "ośmiobitowca" i jest w miarę łatwa to zrobienia w Amosie, zaś sam projekt pociągnę do końca i nie będzie to produkcja komercyjna. Jedynie ku chwale twórców zrobiona.

@FeRu
Dzięki za pozytywny odzew. OK

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2018 18:05:22 przez Stoopi
[#5] Re: Muzyk poszukiwany.

@Stoopi, post #4

W Amosie można zrobić grę logiczną nawet bardzo skomplikowanąok, racja
[#6] Re: Muzyk poszukiwany.

@djpiotrs, post #5

W Amosie to sie da wszystko zrobic... ale pozniej niektore programy/gry to nawet Cyberstorm Mk 9 1Ghz nie uciagnie

Jesli to nie beda szachy, to jest szansa na ukonczenie OK
[#7] Re: Muzyk poszukiwany.

@selur, post #6

Będzie tworzone na fizycznej Amidze zatem jest szansa że to ruszy. OK
[#8] Re: Muzyk poszukiwany.

@Stoopi, post #7

mam nadzieję że dopalonej
[#9] Re: Muzyk poszukiwany.

@Stoopi, post #1

Trzymam kciuki OK
[#10] Re: Muzyk poszukiwany.

@FeRu, post #2

Wav to nie bardzo, ale jakby zrobić max 31 śladów MIDI (ale max 4 głosy jednocześnie) na jakiś niezbyt dużych samplach do 64kB + jakiś efekt bitcrusher by zasymulować brzmienie Amigi i nieskomplikowaną automatyką, to każdy kumaty protrakerowiec szybko by to przepisał na .mod

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2018 21:49:12 przez infboras
[#11] Re: Muzyk poszukiwany.

@Stoopi, post #1

kolega Maxsoft ponoć zna się na protrakerze.
[#12] Re: Muzyk poszukiwany.

@Stoopi, post #1

Wypuść demo gry i napisz, że poszukujesz muzyka, a założę się, że nie będziesz mógł opędzić się od chętnych.
[#13] Re: Muzyk poszukiwany.

@Jazzcat, post #12

Jak wypusci bąka na wolnosc, to tez od much sie nie opedzi.
[#14] Re: Muzyk poszukiwany.

@selur, post #13

Wspaniała odpowiedź.
[#15] Re: Muzyk poszukiwany.

@Jazzcat, post #12

Powiadasz że prędzej znajdę chętnych wtedy kiedy zobaczą że grupa osób już coś robi, czy na jakiej zasadzie to działa? Styl grafiki, gameplay będzie tak jakby podkładem pod muzykę?
[#16] Re: Muzyk poszukiwany.

@Stoopi, post #15

Open Fire klepiemy już dobre dwa lata, gemplej jest znany... a muzyka jakoś ni ma nadal żeby choć tego bąka z lufy zrobił :)
[#17] Re: Muzyk poszukiwany.

@Stoopi, post #15

Tak myślę. Grywalne demo dowodzi, że traktujecie projekt poważnie Gdybym zobaczył demo fajnej gry i miał akurat czas to sam bym się zgłosił do pomocy.
[#18] Re: Muzyk poszukiwany.

@Jazzcat, post #17

Grafik przesłał propozycje głównej postaci i kilka titlesów. Muzyk przesłał próbnego moda do gry jako "time killera". Oboje teraz czekają na demo pierwszego poziomu gry czy warto ciągnąć współprace. Trzymajcie kciuki bym coś wyskrobał w Amosie do końca roku. :] Może na Amiparty zdążę wystawić do konkursu. :]
[wyróżniony] [#19] Re: Muzyk poszukiwany.

@Stoopi, post #18

Jak coś, to zgodnie z ustaleniami muza się robi (ła). Bo widzę, że znalazłeś już kogoś innego?

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2019 07:54:25 przez Drakon
[#20] Re: Muzyk poszukiwany.

@Stoopi, post #18

trzymam kciuki :)
[#21] Re: Muzyk poszukiwany.

@Drakon, post #19

Nie zrezygnowalem. Potrzeba sporo krotkich i roznorodnych motywow. A tego nie moze zapewnic jeden muzyk.
[#22] Re: Muzyk poszukiwany.

@Stoopi, post #21

Call Magnetic Fox.
[wyróżniony] [#23] Re: Muzyk poszukiwany.

@Stoopi, post #21

Hi.
Jak krótkich i dla jakiego zdarzenia?
Czy to na pewno nie może być sampel?


Ostatnia aktualizacja: 30.09.2019 10:32:11 przez Mikrobi
[#24] Re: Muzyk poszukiwany.

@Mikrobi, post #23

Sampel niestety nie.
[#25] Re: Muzyk poszukiwany.

@Stoopi, post #24



Lekki update do gry. Powstał pierwszy poziom na którym jest testowany silnik gry. Mam nadzieje wyrobic sie z zaprogramowaniem na Amiparty sierpniowe.


Ostatnia aktualizacja: 10.05.2020 21:19:15 przez Stoopi
[wyróżniony] [#26] Re: Muzyk poszukiwany.

@Stoopi, post #1

Jak chcesz moge Ci użyczyć modułka który własnie jako pierwszy po 20 latach napisałem by odpocząc od Logic Pro.Lekki i przyjemmny 89kb hehe
[#27] Re: Muzyk poszukiwany.

@Stoopi, post #25

Dla mnie Bomba!
Też się nie mogę doczekać party i zanurzenia w perle!
[#28] Re: Muzyk poszukiwany.

@Stoopi, post #25

Wygląda intrygująco- trzymamy kciuki OK
[#29] Re: Muzyk poszukiwany.

@BULI, post #28

Engine prawie gotowy, zostało dodanie sprawdzania tablicy pod względem znajdziek i kamieni oraz ich pzresuwania i spadania. Link do filmiku.
[#30] Re: Muzyk poszukiwany.

@Stoopi, post #25

Amiparty sierpniowe? Ma się odbyć? Bo żadnej informacji nigdzie nie znalazłem, a chętnie bym się wybrał. Wręcz bardzo chętnie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem